andrea123
26.01.15,09:07
Dobrý deň, prosím rada by som sa spýtala, lebo mi to nedáva ani logiku, ani neviem ako to realizovať - ale keď mám jednoosobovú s.r.očku, tak mám od 1.1.2015 takisto povinnosť mať pracovnú zdravotnú službu...teraz ale nechápem, mám svojho všeobecného lekára, nikoho nezamestnávam...to mám svojmu lekárovi s ktorým som spokojná 10 rokov povedať, ako sorry, ale ty nemáš oprávnenie vykonávať PZS, ja sa idem dať preradiť inde k niekomu neznámemu?
Alebo - ešte podľa mňa väčšia absurdita - ísť za neznámym doktorom, ktorý má oprávnenie vykonávať PZS a uzatvoriť s ním zmluvu a potom mu ročne nebodaj mesačne posielať prachy za nič? ČI ako si to zákon predstavuje?

Ďakujem pekne za všetky odpovede alebo diskusiu


NAdrea
taiko
26.01.15,08:17
boze ani ma nestras :(
Hakika
26.01.15,08:36
A ty si zamestnaná vo svojej sročke ? Ak nie, tak sa na teba táto povinnosť nevzťahuje.
taiko
26.01.15,08:38
no chvalabohu :)
willma
26.01.15,08:43
ak si zamestnancom vo vlastnej s.r.o. tak je to presne ako popisuješ, akurát nemusíš prestať chodiť k svojmu obvoďákovi - u toho zotrváš, len navrch budeš mať ešte jedného odborníka, ktorému zacvakáš.
andrea123
26.01.15,12:11
Tak zatiaľ nie, ale príde ten čas, ak sa rozbehnem, tak sa asi zamestnám...
andrea123
26.01.15,12:12
A tomu budem konkrétne za čo platiť? Ked k nemu nebudem ani chodit ani nič? Nerozumiem tomu stále...
fortunka
26.01.15,12:36
toho budes platit za nic, vitaj v SR :) Je to totalna psychiatria, neviem na co to vymysleli.. ale nenarobime s tym nic... :)) A ak budes mat v sro toho zamestnanca=seba, tak budes mat technika BOZP a PP a neviem coho... a ten ak ma skusky ti zasupluje aj tohoto lekara ;)
fortunka
26.01.15,12:37
a ESTE lepsie je ze ten lekar v pracovnej ZS ta ani len nemusi vidiet, liecit ta nebude :P A este si platime aj Zdravotku samozrejme :)
andrea123
26.01.15,13:32
Aaaaaaa niečo som našla, takže žiadne vitaj v SR sa nebude konať :-)))))

http://www.srocky.sk/blog/ako-obist-povinnost-pracovnej-zdravotnej-sluzby/

Tak som si na vlastnú otázku aj sama odpovedala a možno aj dakomu pomožem :-) super :-)
willma
26.01.15,13:42
v podstate sme Ti to písali - AK SI ZAMESTNANCOM :)
avalik
26.01.15,14:30
Pracovna zdravotna sluzba sa vztahuje len na tie firmy/organizacie, ktrori su zamestnavatelia

355/2007 Z. z.Zákon o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia

§ 2

za) zamestnávateľ je právnická osoba alebo fyzická osoba, ktorá zamestnáva aspoň jednu fyzickú osobu v pracovnoprávnom vzťahu, a ak to ustanovuje osobitný predpis, aj v obdobných pracovných vzťahoch, ako aj právnická osoba a fyzická osoba, u ktorej sa uskutočňuje praktické vyučovanie žiakov a študentov,



§ 30
Povinnosti pri ochrane zdravia pri práci(1) Zamestnávateľ je povinný

a) zabezpečiť opatrenia, ktoré znížia expozíciu zamestnancov a obyvateľov fyzikálnym, chemickým, biologickým a iným faktorom práce a pracovného prostredia na najnižšiu dosiahnuteľnú úroveň, najmenej však na úroveň limitov ustanovených osobitnými predpismi,34) (http://www.zakonypreludi.sk/zz/2007-355#f6585009)

b) zabezpečiť pre svojich zamestnancov zdravotný dohľad podľa § 30a a 30d,

c) zabezpečiť pre zamestnancov posudzovanie zdravotnej spôsobilosti na prácu podľa § 30e,

d) predložiť lekárovi, ktorý vykonáva lekárske preventívne prehliadky vo vzťahu k práci (§ 30e ods. 3, 4 a 6), zoznam zamestnancov, ktorí sa podrobia lekárskej preventívnej prehliadke vo vzťahu k práci podľa § 30e; v zozname zamestnancov sa uvádza meno a priezvisko zamestnanca, dátum narodenia, osobné číslo, ak bolo pridelené, názov pracoviska, profesia, pracovné zaradenie, dĺžka expozície pri práci v rokoch alebo v mesiacoch u aktuálneho zamestnávateľa, faktory práce a pracovného prostredia, ktorým je zamestnanec vystavený, a výsledky hodnotenia zdravotných rizík s uvedením kategórií prác osobitne u jednotlivých faktorov práce a pracovného prostredia,

e) uchovávať lekárske posudky o zdravotnej spôsobilosti na prácu podľa § 30f ods. 1 zamestnancov, ktorí vykonávajú rizikové práce, 20 rokov od skončenia práce alebo ak v písmene n) nie je ustanovené inak,

f) zabezpečiť hodnotenie zdravotného rizika, vypracovanie kategorizácie prác z hľadiska zdravotných rizík a posudku o riziku,

g) vypracovať prevádzkový poriadok z hľadiska ochrany a podpory zdravia zamestnancov pri práci, ak tak ustanovujú osobitné predpisy,34) (http://www.zakonypreludi.sk/zz/2007-355#f6585009)

h) zabezpečiť pre zamestnancov hodnotenie zdravotného rizika raz za rok a pri každej podstatnej zmene pracovných podmienok, ktorá by mohla mať vplyv na mieru zdravotného rizika a kategóriu práce z hľadiska zdravotných rizík,

i) viesť a uchovávať evidenciu zamestnancov podľa kategórií prác (§ 31),

j) predkladať príslušnému orgánu verejného zdravotníctva návrhy na zaradenie prác do tretej kategórie alebo štvrtej kategórie, návrhy na zmenu alebo vyradenie prác z tretej kategórie alebo štvrtej kategórie (§ 31 ods. 6),

k) oznámiť bezodkladne po prehodnotení zdravotného rizika príslušnému orgánu verejného zdravotníctva každú zmenu podmienok výkonu práce, ktorá by mohla mať vplyv na zvýšenie zdravotného rizika prác zaradených do druhej kategórie a tým na ich zaradenie do tretej kategórie alebo štvrtej kategórie,

l) vypracovať v spolupráci s pracovnou zdravotnou službou a predložiť každoročne k 31. decembru príslušnému orgánu verejného zdravotníctva informáciu o výsledkoch hodnotenia zdravotných rizík a opatreniach vykonaných na ich zníženie alebo odstránenie na pracoviskách, na ktorých zamestnanci vykonávajú rizikové práce, počet zamestnancov, ktorí vykonávajú rizikové práce, a hodnotenie zdravotného stavu zamestnancov vo vzťahu k práci,

m) viesť záznamy, ktoré obsahujú údaje o zamestnancoch podľa odseku 2, pri kvalitatívnom a kvantitatívnom zisťovaní zdraviu škodlivých faktorov pracovného prostredia [§ 52 ods. 1 písm. c)] pri hodnotení zdravotných rizík, a to

1. hluku,

2. vibrácií,

3. ionizujúceho žiarenia,

4. elektromagnetického žiarenia,

5. ultrafialového žiarenia,

6. infračerveného žiarenia,

7. laserového žiarenia,

8. tepelno-vlhkostnej mikroklímy,

9. chemických faktorov,

10. karcinogénnych a mutagénnych faktorov,

11. biologických faktorov,

12. fyzickej záťaže,

13. psychickej pracovnej záťaže,

14. zvýšeného tlaku vzduchu,

n) po zániku živnosti alebo zániku spoločnosti bezodkladne odovzdať dokumentáciu vedenú podľa písmen e), f), i) a m) príslušnému orgánu verejného zdravotníctva.


§ 30a
Pracovná zdravotná služba

(1) Pracovná zdravotná služba poskytuje zamestnávateľovi odborné a poradenské služby v oblasti ochrany a podpory zdravia pri práci výkonom zdravotného dohľadu, ktorý tvorí dohľad nad pracovnými podmienkami a posudzovanie zdravotnej spôsobilosti na prácu výkonom lekárskych preventívnych prehliadok vo vzťahu k práci.

Nejde teda o zmenu poskytovateľa zdravotnej starostlivosti - obvodného/všeobecného lekára pre každého zamestnanca.

Preventívne lekárske prehliadky sa vykonajú na posúdenie zdravotnej spôsobilosti na prácu, v závislosti od kategorizácie prác a posudku o riziku.

Nejde o bežné vyšetrenia zdravotného stavu a liečenie zamestnanca. Zamestnanec ostáva u svojho obv. lekára a ak je to potrebné vo vzťahu k práci, dostaví sa na posúdenie k lekárovi určenému zamestnávateľom.



Čiže iné preventívne prehliadky bude absolvovať pracovník v bani, pri vysokej peci, ... a iné pracovník v kancelárii, ktorý pracuje väčšinu dňa za počítačom, iné vodič a iné napr. upratovačka.

Ak nemáš vlastných zamestnancov, ktorí by mohli vykonávať PZS (§ 30a ods. 2 a 3) tak si PZS dohodneš zmluvne (pozri § 30a ods. 4).



".. ísť za neznámym doktorom, ktorý má oprávnenie vykonávať PZS a uzatvoriť s ním zmluvu a potom mu ročne nebodaj mesačne posielať prachy za nič? ČI ako si to zákon predstavuje?"

zákon si to predstavuje takto:

§ 30d
Náplň činnosti pracovnej zdravotnej služby(1) Pracovná zdravotná služba vykonáva zdravotný dohľad najmä tým, že

a) hodnotí faktory práce a pracovného prostredia a spôsob vykonávania práce z hľadiska ich možného vplyvu na zdravie zamestnancov [§ 30 ods. 1 písm. h)],

b) zisťuje expozíciu zamestnancov faktorom práce a pracovného prostredia a ich možné kombinované účinky na zdravie,

c) hodnotí zdravotné riziká, ktoré ohrozujú zdravie zamestnancov pri práci, a podieľa sa na vypracovaní posudku o riziku pre zamestnávateľa, navrhuje zamestnávateľovi opatrenia na zníženie alebo odstránenie rizika,

d) vypracúva návrhy na zaradenie prác do kategórií z hľadiska zdravotných rizík,

e) vypracúva návrhy na zmenu alebo vyradenie prác z tretej kategórie alebo štvrtej kategórie,

f) podporuje prispôsobovanie práce a pracovných podmienok zamestnancom z hľadiska ochrany zdravia,

g) poskytuje primerané poradenstvo zamestnávateľovi a zamestnancom pri

1. plánovaní a organizácii práce a odpočinku zamestnancov vrátane usporiadania pracovísk a pracovných miest a spôsobu výkonu práce z hľadiska ochrany zdravia,

2. ochrane zdravia pred nepriaznivým vplyvom faktorov práce a pracovného prostredia alebo technológií, ktoré sa používajú alebo plánujú používať,

3. ochrane a kladnom ovplyvňovaní zdravia, hygiene, fyziológii práce, psychológii práce a ergonómii,

h) zúčastňuje sa na

1. vypracúvaní programov ochrany a podpory zdravia zamestnancov, na zlepšovaní pracovných podmienok a na vyhodnocovaní nových zariadení a technológií zo zdravotného hľadiska,

2. činnostiach spojených so zaraďovaním zamestnancov na pracovnú rehabilitáciu,34i) (http://www.zakonypreludi.sk/zz/2007-355#f7303348)

3. rozboroch pracovnej neschopnosti, chorôb z povolania a ochorení súvisiacich s prácou,

4. organizovaní systému prvej pomoci, ak ide o ohrozenie života alebo zdravia zamestnancov,

5. organizovaní vzdelávania vybraných zamestnancov na poskytovanie prvej pomoci alebo vzdeláva vybraných zamestnancov na poskytovanie prvej pomoci podľa osobitného predpisu,34j) (http://www.zakonypreludi.sk/zz/2007-355#f7303349)

6. zabezpečovaní rekondičného pobytu,34k) (http://www.zakonypreludi.sk/zz/2007-355#f7303350)

i) spolupracuje pri poskytovaní informácií, vzdelávania a výchovy v oblasti ochrany a kladného ovplyvňovania zdravia, hygieny, fyziológie, psychológie práce a ergonómii,

j) vykonáva lekárske preventívne prehliadky vo vzťahu k práci na účel posudzovania zdravotnej spôsobilosti na prácu (§ 30e ods. 1).

(2) Minimálny rozsah výkonu pracovnej zdravotnej služby podľa kategórie prác (§ 31 ods. 1 až 5) u zamestnávateľa je uvedený v prílohe č. 3b.



Príloha č. 3b k zákonu č. 355/2007 Z. z.
MINIMÁLNY ROZSAH VÝKONU PRACOVNEJ ZDRAVOTNEJ SLUŽBY PODĽA KATEGÓRIE PRÁC U ZAMESTNÁVATEĽA
A. Minimálny rozsah výkonu tímu pracovnej zdravotnej služby podľa kategórie prác


Lekár


Kategória prác
Náročnosť
pre pracovnú
zdravotnú službu
Čas v hodinách potrebný
na jedného zamestnanca za rok


Dohľad na pracovné
podmienky
Výkon lekárskych
preventívnych prehliadok
vo vzťahu k práci


Prvá
nízka
0,1
neustanovuje sa


Druhá
stredná
0,1
neustanovuje sa


Tretia
vysoká
0,5
0,5


Štvrtá
veľmi vysoká
1,0
1,0





Verejný zdravotník


Kategória prác
Náročnosť pre pracovnú
zdravotnú službu
Čas v hodinách potrebný
na jedného zamestnanca za rok


Prvá
nízka
0,1


Druhá
stredná
0,2


Tretia
vysoká
1,0


Štvrtá
veľmi vysoká
1,5



B. Minimálny rozsah výkonu lekára, verejného zdravotníka alebo bezpečnostného technika, ktorí samostatne vykonávajú činnosť pracovnej zdravotnej služby podľa § 30a ods. 5 u zamestnávateľa, ktorého zamestnanci vykonávajú práce zaradené do prvej kategórie alebo druhej kategórie


Lekár, verejný zdravotník alebo bezpečnostný technik


Kategória prác
Náročnosť
Čas v hodinách potrebný
na jedného zamestnanca za rok


Prvá
nízka
0,2


Druhá
stredná
0,3
Gabhus
26.01.15,14:45
To ako vážne? To kto vymyslel? Ja napíšem na Ministerstvo zdravotníctva a uvidím čo napíšu - aký má zmysel, aby proje ktant, ktorý je zamestnaný vo svojej s.r.o. a je jediný zamestnannec si musel platiť čosi také. Ak sú rizikové pracoviská prosím ale takto?
andrea123
26.01.15,20:58
veď presne o tomto hovorím...že je to nezmysel...inak len tak mimochodom, čo sa má kto rýpať do toho, či som ja poctivec a chodím každý rok na prehliadky, alebo to proste zanedbávam...kua ak ochoriem, aj tak si bolesti odžeriem len sama a nie oni...ak budem chorá v tomto štáte, tak mi nikto nepomôže nejak s bolesťami, presne si všetko v čakárni odsedím, odpočujem si arogantné sestričky a podobne..to je fakt potom chuť žiť a liečiť sa...
avalik
26.01.15,23:32
andrea123, tu nejde o tvoje preventivne prehliadky na ktore mas narok z titulu zdravotneho poistenia ... tu ide o preventivne prehliadky VO VZTAHU K PRACI (neriesi sa tvoja hladina cholesterolu alebo kyseliny mocovej v krvi a pod.) - vo vztahu k praci znamena ci ti tvoja praca neohrozuje zdravie, a ak ano tak sa musia prijat opatrenia - bud ti zamestnavatel zabezpeci pracovne podmienky aby tvoje zdravie nebolo ohrozene, napr. vytvorenim vhodnych pracovnych podmienok, organizaciou prace, pripadne preradenim na inu pracu - alebo lekar vyhodnoti, ze nie si sposobila uz dalej vykonavat danu pracu bez ohrozenia tvojho zdravia napr. chorobou z povolania.
ilona
27.01.15,06:56
Všetko, alebo určite väčšina čo naši poslanci vymyslia je jedna väčšia debilina ako druhá, ale pomaly si človek na to zvyká. Veľa nezmyslov pochádza z EU, no ale väčšina ľudí to chcelo, lebo si neuvedomili čo nás čaká. Všetko sa to krúti okolo obohacovaní ľudí. Preto vymyslia niečo, aby sme platili niekomu za nič a ten si z naších peňazí užíval.
andrea123
27.01.15,09:40
Avalik ok - tak čo je koho do toho, či ma praca ohrozuje, ked pracujem vo vlastnej firme...iba toľko
IvetaH
27.01.15,14:09
Ja si myslím, že to nie je o zdraví zamestnancov, ale o príjmoch nejakej loby partie. Oni sa rozhodli, že takto by si mohli zvýšiť príjmy, tak presadili taký zákon. Keby šlo o zdravie, tak by bol zákon možno tiež taký, ale výkon by sa hradil nie z môjho vrecka, ale z verejného zdravotného poistenia, na ktoré si prispievajú aj zamestnanci aj zamestnávatelia.
Gabhus
27.01.15,15:27
Súhlas
surfinka
27.01.15,15:30
teraz som sa to dozvedela a ide ma rachnúť, už som písala aj jednej firme, som veľmi zvedavá čo si zato popýtajú.....ach
aktaK
28.01.15,07:17
mna by zaujimalo, že kto bude chodit na kontroly a kto bude vyrubovat pokuty za nesplnenie tejto ohavnosti,
potrebujem poznať nepriateľa, aby som vedela, koho sa mám báť :((
willma
28.01.15,07:24
RUVZ a pokuty sú riadne a na kontroly už chodia.
aktaK
28.01.15,07:35
willma, dakujem za odpoved.

szčo - dochodca zamestnava:
- TPP - učtovnička,
- polovičný PP - kurič, údržbár - starobný dochodca

"posudzovane" budú všetky 3 osoby, resp. ktoré?
morka236
30.01.15,07:23
prosím Vás, neviete náhodou, ak má lekár s.r.o.(čo je bežné), je v nej konateľ aj zamestnanec a zamestnáva sestričku, týka sa to aj jeho? Zdá sa mi nelogické aby lekár platil inému lekárovi za "zdravotnú službu".
LUBY
20.02.15,10:57
Presne toto aj ja hovorim a co uz do nas natlacia za sprostosti ktorym sa musíme podriadovat, toto kedy skonci??? Ved tu vôbec nejde o starostlivost o ludi, tu ide o to, aby zhrabli peniaze bez poskytnutia protisluzby, uzernicky stat, strasne...
willma
20.02.15,12:13
BUDÍČEK, každá jedna vláda skúša koľko so môže dovoliť a zisťuje, že je toho veľa - frfľaním na sociálnych sieťach, internetových pokecoch a portáloch a v krčmách si síce uľavíme ale nevyriešime nič - asi by bolo načase zmobilizovať sa a nie len že nižší zdravotný personál, nižší súdny úradníci, zamestnanci škôl - každý osve - to na hradnom vrchu neberú vážne. Ale posledne sa ukázalo, ako vieme či nevieme, chceme alebo nechceme vyjadriť svoj názor, bojovať za svoje práva, alebo sklopiť uši - viď referendum a "hojná" účasť.
Gabhus
20.02.15,13:40
Baby a nevie niekto koľko to koštuje? A ak firma zamestnáva na skrátené úväzky napr. občanov iných krajín, alebo dôchodcov? Vsjo rovno?
Gabhus
20.02.15,13:47
nenapísali nič zatiaľ.
willma
20.02.15,15:24
je to jedno v zákone je definícia zamestnanec - zamestnávateľ - nie je dané skrátený pú, TPP, DOBŠ DOVP dôchodca cudzinec - takže vsjo rovno
Gabhus
21.02.15,04:57
Však ja som im len napísala zato, aby museli odpovedať. A oni koťuhy nič. No len neviem ako Maďar bude chodiť k nejakému doktorovi, čo po maďarsky nevie. Či stačí smernica