maxo1
07.05.06,19:06
Prosím Vás, poraďte mi, kto mi má spraviť ročné zúčtovanie poistného, keď som minulý rok pracoval u jedného zamest. a v decembri som menil zamestnanie. Od konca apríla som evidovaný na úrade práce. Ďakujem
DanielaSL
07.05.06,17:18
Prosím Vás, poraďte mi, kto mi má spraviť ročné zúčtovanie poistného, keď som minulý rok pracoval u jedného zamest. a v decembri som menil zamestnanie. Od konca apríla som evidovaný na úrade práce. Ďakujem

Maxo preštudoval si si , čo sa tu už na porade popísalo o ročnom zúčtovaní? Je tu otvorených už veľmi veľa tém, tak si daj do okienka na bledomodrej lište "Hľadaj" slovo ročné zúčtovanie preddavkov na zdravotné poistenie a ono ti to vyhodí všetky témy, kde sa o tom písalo. Alebo si otvor PoradaBlog-Odborné články a tam nájdeš všetko od p. Mihála čo k tomu treba vedieť. Nedal si žiadne informácie a možno ti to ani nebude treba robiť.
dadika
07.05.06,17:36
Súhlasím s Danielou .

Ak si v 2005 mal 2 zamestnávateľov tak požiadaj posledného o vykonanie ročného zúčtovania. Musíš mu však predložiť potvrdenie aj od predchádzajúceho zamestnávateľa.