Marel123
26.01.15,11:19
Dobry den. Chcem sa opytat ci dokazem lokalizovat mobil napriklad mojho zamestnanca ktory pouziva firemny mobil. Ci ho viem lokalizovat kde sa v danu chvilu nachadza bez toho aby on o tom vedel a aky je postup. Dakujem za kazdu informaciu.
misoft
26.01.15,10:24
http://megatron.sk/ako-lokalizovat-polohu-mobilu-cez-internet/
Otázne je, či ten mobil má v sebe GPS modul. Bez neho - jedine operátor na základe prihlasovania mobilu do buniek a to len na pokyn polície so súdnym príkazom.
ivka70
26.01.15,10:24
Vedel by si pouzit a zapnut v nom niektoru z aplikacii, ktore ukazuju polohu mobilu.
Potrebujes na to zapnut tu aplikaciu, GPS modul v mobile, zapnute data, aby fungoval prenos...
A mal by si mu dat podpisat, ze o tom vie a ze aplikaciu v mobile nevypne.
Lebo sledovanie zamestnancov bez ich vedomia asi v sulade so zakonom nebude.
buchač
26.01.15,10:33
To už je aká výhra ?

Šak pracovník vypne apky a fertig...
buchač
26.01.15,10:36
Ci ho viem lokalizovat kde sa v danu chvilu nachadza bez toho aby on o tom vedel a aky je postup.
=============================================
Aby o tom nevedel ???
Takže to by si ho ešte chcel kontrolovať aj mimo pracovnej doby ??
Pekný zamestnávateľ...chce se mi vracať !
Siod
26.01.15,10:37
minule som nasiel reklamu ze sa da monitorovat aj psa pomocou vecicky v obojku a je aj klucenka podla ktorej vies zistit polohu ale ako je zakonne to neviem ale pokial je to firemny mobil tak by sa to dalo spravit teda podla mna
ivka70
26.01.15,10:49
A pracovnik bude nosit naramok?
Tweety
26.01.15,10:50
byť zamestnancom, vykašlem sa na firemný mobil, a možno aj na zamestnávateľa
Marel123
26.01.15,11:01
A nevies odkaz na tu stranku?
Marel123
26.01.15,11:03
To ze som napisal svojho zamestnanca som napisal len ako priklad.
buchač
26.01.15,11:07
VEĽMI ZLÝ PRÍKLAD !

Takú sledovačku môžeš dať na mobil svojho decka a nie na zamestnanca.
Vilma194
26.01.15,11:37
to nemyslis vazne... je to chore...
monika1991
26.01.15,11:44
Telekom poskytuje služby lokalizácie,napamatam akej výške bol poplatok,ale my sme to skúšali na kartu na kredit pričom šlo o telefon, starší (bez foťaku,bez bluetooth=najlepšie roky už má davno za sebou) tzv ,,kalkulačkový,model Nokie ,na telefone sa nič nezobrazelo a lokalizovalo ho v pohode
nunenko
26.01.15,12:13
Pýtaš sa či vieš, ja ti odpovedám, že nevieš. Keby si vedel, tak by si sa nepýtal, ale rovno to robil. Či sa jedná o zamestnanca, manželku je jedno.
Samozrejme, že sa to dá bez vedomia sledovaného. Dá sa to, ale...
Link http://www.spyobchod.sk/odpocuvanie-telefonu-android-premium/
Existuje však množstvo iných lacnejších možností.
Siod
28.01.15,11:40
neviem veru to mi nahodou vyskocila reklama tak som si to pozrel ale nepamatam si ako sa to volala ale podla mna je to nemoralne preco chces sledovat niekoho keby je to dieta alebo pes pochopim