Dr.coldrex
26.01.15,11:34
Dobrý deň. Mám viacero otázok v jednom.
S manželkou sme sa ocitli vo finančnej tiesni a nevládzeme splácať všetky splátky, medzi inými najmä nebankové ale aj banke. Moja manželka má z predchádzajúcich vzťahov 5 detí. Spolu máme ešte jedno čiže dokopy máme 6. K tomu mám ešte vyživovaciu povinnosť na dieťa z predchádzajúceho manželstva 80 €. Manželka je na inv. dôchodku. Moja účtovníčka mi stiahla 180€ čo je pre našu rodinu úplne likvidačné a vlastne ani neviem či je to exekúcia alebo zrážky zo mzdy lebo mi neprišlo ani oznámenie o exekúcii ani o zrážkach zo mzdy. Podotýkam že všetci moji veritelia majú moju adresu, Čistý príjem mám na páske 717,32€ Z toho ale je 128,46 daňový bonus. Chcem sa opýtať:

ad1: Počíta sa daňový bonus do môjho príjmu? Lebo ktosi mi povedal že je to vlastne príjem detí a aj na internete som niekde zachytil žeby sa počítať nemal.

ad2: Počítajú sa mi do nepostihnuteľného príjmu všetky deti a manželka alebo len moje deti?? Počíta sa súdne rozhodnutie o výživnom 80€ alebo len tých 25% z živ, minima ako pri deťoch v domácnosti?? Moja mzdárka tvrdí že len moje deti čo sa mi vidí hlúposť lebo manželkine deti žijú s nami v jednej domácnosti.

ad3: Ako sa dozviem čo to vlastne je a ako sa proti tomu brániť??

ad4: Ako donútiť moju mzdárku aby postupovala podľa zákona ak mi moju argumentáciu odmietne?? Lebo podľa jej vyjadrenia má s toho všetkého úplný hokej :-/
Viem že na internete sú rôzne kalkulačky ale neviem koľko osôb do nich zarátať. Ďakujem za odpovede
Olgica
26.01.15,11:10
snáď ti toto pomôže
Dr.coldrex
26.01.15,11:58
Takže: § 1 (2) Na každú osobu, ktorej povinný poskytuje výživné,
sa započítava 25 % zo životného minima na plnoletú
fyzickú osobu2
) platného v mesiaci, za ktorý sa vykoná-
vajú zrážky; rovnako to platí aj na manžela povinného,
ktorý má samostatný príjem.
Znamená že sa to vzťahuje na všetky deti ktoré žijú s nami v spol. domácnosti aj keď dostávajú náhr. výživné od štátu plus manželka
a
§ 2
Ak ide o výživné pre maloleté dieťa, základná suma,
ktorú povinnému nemožno zraziť z mesačnej mzdy, je
70 % základnej sumy určenej podľa § 1.
Znamená že to platí na dieťa na ktoré platím výživné??? Rozumiem tomu dobre? Či???
A platia rovnaké pravidlá aj na zrážky zo mzdy pre nebankové subjekty??
Olgica
26.01.15,12:10
Dr.coldrex
26.01.15,13:08
Ďakujem zatiaľ som pochopil že zrážky aj exekúcie sa asi riadia rovnakými pravidlami. O tých deťoch nič aj keď podľa znenia zákona sa mi to tak zdá
roho
28.01.15,19:41
Moja odpoveď bude pre prípad, že exekútor vymáha pohľadávku pre nebankovku a banku, čiže nie je vymáhaná prednostná pohľadávka.

ad1)
– nie, daňový bonus nie je súčasťou mzdy
(vyplýva to z definície mzdy uvedenej v § 118 ods.2 zákonníka práca ….Za mzdu sa nepovažuje najmä náhrada mzdy, odstupné, odchodné, cestovné náhrady vrátane nenárokových cestovných náhrad, príspevky zo sociálneho fondu, príspevky na doplnkové dôchodkové sporenie, príspevky na životné poistenie zamestnanca, výnosy z kapitálových podielov (akcií) alebo obligácií, daňový bonus, ….)

ad2)
- do nepostihnuteľného príjmu sa ráta každá osoba, ktorej povinný poskytuje výživné,čo je vo Vašom prípade 2 deti a manželka.
- nezdaniteľná suma sa ráta 25% zo životného minima na plnoletú fyzickú osobu. Suma výživného, ktorú platíte Vy nie je v tomto prípade dôležitá.

Ad3)
- súdny exekútor je povinný Vám doručiť upovedomenie o začatí exekúcie, kde môžete na danú exekúciu reagovať námietkami v súlade s § 50 exekučného poriadku a tiež proti trovám exekúcie, ak sú neprimerané. Z upovedomenia o začatí exekúcie tieto trovy musia byť zrejmé (z čoho pozostávajú atď, ináč je upovedomenie nepreskúmateľné pre nedostatok dôvodov). Prax exekútorov je taká, že pošlú najskôr príkaz na začatie exekúcie a až potom upovedomenie o začatí exekúcie, ale časový odstup medzi nimi nemie byť neprimeraný.
Od mzdárky si vyžiadajte kópiu príkazu na začatie exekúcie, z ktorého sa to dozviete najrýchlejšie.

Ad4)
- mzdárka je povinná postupovať podľa zákona a zamestnávateľ je povinný Vám vyplatiť mzdu, inak by mohlo prísť aj k trestnému činu nevyplateniu mzdy, čo zamestnávateľ asi nebude rád. V každom prípade má zamestnávateľ právo požiadať exekútora o určenie výšky zrážok - § 78 exekučného poriadku. Mzdárka má pravdu v tom, že Vy máte vyživovaciu povinnosť len na 2 deti, ale zabudla na manželku.

Predpokladám, že exekúcia je vedená v prospech nebankovky alebo banky, čiže ide o neprednostnú pohľadávku a preto sa z Vašej mzdy zrazí len prvá tretina a zvyšok čistej mzdy nad 150% ŽM, spolu suma 123,37 eur; čiže suma 99,04 eur plus 24,33 eur a suma 465,49 eur Vám musí byť vyplatená.

(267,41 eur je v tomto prípade nepostihnuteľná suma a tretiny sú 99,04-99,04-99,04 eur – a suma 24,33 eur je zvyšok čistej mzdy na sumu 150% životného minima, ktorá sa zrazí bez obmedzenia).

Musia Vám vyplatiť druhú tretinu 99,04 plus tretiu tretinu 99,04 plus nepostihnuteľnú sumu 267,41 eur).
Andyke
29.01.15,19:06
Vyjadrím sa k nepostihnut. sumám:
Coldrex tá Vaša mzdárka postupuje správne pri výpočte nepostihn.súm, odpočíta nepostihnut. časť na Teba, na manželku a na Tvoje 2 deti. (podľa zákona o rodine)
Manželkine deti z predchádz. vzťahov: tam má vyživov.povinnosť Tvoja manželka a otcovia tých detí . TY NIE.
Takže z toho dôvodu nemôže uplatniť 6 detí.
Dr.coldrex
30.01.15,10:49
Ďakujem veľmi pekne za takúto komplexnú odpoveď- Ešte sa musím dozvedieť či to náhodou nie sú zrážky zo mzdy ktoré boli súčasťou niektorej zmluvy z nebankovkou. Písal som mzdárke mail zatiaľ mi neodpovedala. Dá sa nejak aj proti tomuto brániť???
Dr.coldrex
30.01.15,10:51
Áno už som si to našiel na stránkach EPI ale Roho má pravdu. Mám dojem že mzdárka zabudla na manželku. Už som jej to napísal mailom som zvedavý ako zareaguje zatiaľ je 2 dni ticho