marbed
07.05.06,21:08
Zdravim,

mam nove pc a pokusala som sa archivovat firmu zo stareho pc a nasukat ju do noveho, co v podstate prebehlo hladko a vsetky data su tam kde maju byt ale pri pokuse tlacit penazny dennik ho vidim prazdny :eek: (na povodnom pc s povodnou instalaciu prazdny nie je) - nemyslim ze chyba vznikla pri zalohovani - skor to vyzera na chybu sw preto by ma zaujimalo ci s tym niekto ma podobne skusenosti alebo ci sa to niekomu podarilo obist - hrube skopcenie celej aplikacie a presunutie na miesto novej instalacie sa mi nezda moc koser - povazujem to za krajne riesenie

diki :rolleyes:
babenko1
07.05.06,19:17
a skúšala si napr. vytlačiť nejakú faktúru? teda najprv si ju ukázať na obrazovaku a potom tlačiť...robí ti to isté?
marbed
07.05.06,22:33
skusala a ...ono to uz bezi...asi to chcelo nejaky ten restart OS...uz sa da tlacit aj penazny dennik - diki moc za cas a ochotu

p.s. tie windoze ma raz dozenu do blazninca :D
Daja72
08.05.06,05:52
Ahoj, neviem, či ti poradím správne, ale vyskúšaj:
Ak si zálohovala zo starého PC, hovoríš, že to bolo OK., ale v novom PC si treba vytvoriť normálne firmu., nestačí to iba stiahnuť zo starého., takže v starom máš Janka mrkvičku - firmu, založ si ju v novom pc a potom zálohuj dáta a uvidíš, že to pôjde. Ak nie tak potom sorry. /Ale myslím, že áno, ja som v januári riešila toto isté/
anka1
01.06.06,11:45
Ahojte, potrebovala by som poradiť.
Účtovala som tento rok spätne účtovníctvo za rok 2004. Keď som urobila uzávierku a prenos do roku 2005, tak som si všimla že v evidencii firiem (účtovníctva) mi namiesto roku 2004 dalo rok 2005 a roku 2005 dalo rok 2006. Ináč je všetko vporiadku. Peňažný denník mi tlačí za r. 2004. Neviete dá sa to nejako prepísať ten rok?
anka1
01.06.06,11:51
Ahojte, potrebovala by som poradiť.
Účtovala som tento rok spätne účtovníctvo za rok 2004. Keď som urobila uzávierku a prenos do roku 2005, tak som si všimla že v evidencii firiem (účtovníctva) mi namiesto roku 2004 dalo rok 2005 a roku 2005 dalo rok 2006. Ináč je všetko vporiadku. Peňažný denník mi tlačí za r. 2004. Neviete dá sa to nejako prepísať ten rok?

Už som to opravila :) Prepísala som databázu C/FA_ANKA.X04.

Ďakujem :cool: