judyh77
26.01.15,16:04
som v malom konkurze ale zaroven mam aj zalozenu s.r.o., ale ta nikdy nepodnikala a nema ani majetok, zanikne tato s.r.o ked som v konkurze a na koho podnet?Ja som uz v 2013 ziadala o vymaz z tohto dovodu ale sud nekona.Co mam robit aby som nemusela platit licenciu?A vlastne ani nemozem lebo nemam na to peniaze
Jakubec
04.02.15,08:49
Nevidim dovod, aby zanikla spolocnost ktorej vlastnik (spoluvlastnik) je v konkurze. Ako ostatny majetok vlastnika sa s.r.o. ma predat. Licenciu ma platit spolocnost a nie jej majitel, takze to, ze Vy nemate peniaze (pokial nemate zaujem na pokracovani existencie spolocnosti) Vas nemusi trapit, nech si danovy urad vymaha pohladavky od s.r.o. Mimochodom, co sa stalo s vlozenym zakladnym imanim do s.r.o.? Minulo sa (uctovne podchytene) alebo bolo Vami ukradnute? V druhom pripade mate problem s trestnym zakonnikom.
judyh77
05.02.15,11:58
No to zakladne imanie mi robi problem, lebo 5000 existovalo len na papiery, a neviem ako sa tych 5000 elegantne zbavit aj uctovne, viete mi s tym pomoct?Spravkyna konkuru chce odo mna vyplatit uctvony podiel. Maly konkurz bol vyhlaseny v 2012 a spravkyna ho chce vyplatit az teraz 2015:-(
judyh77
05.02.15,12:01
5000 som ani nikdy nemala uctovne teda nie je podchytene kde sa peniaze minuly, viete mi s tym poradit prosim?
A vpripade ze to nedokazem uctovne upratat co mi hrozi?
Spravkyna malého konkurzu chce odo mna vyplatit moj obchodny podiel s s.r.o.