andrea123
26.01.15,20:53
Dobrý večer, prosím neviem ako by som mala korektne odinštalovať skúšobnú verziu Omegy. Ide o to, že som si stiahla iba tú skúšobnú verziu z netu, že sa v nej budem troška "rypkať" - prezerala som si skúšobnú verziu Omega, ten skúšobný príklad myslím. Chcela som vidieť, ktoré parametre napr pri zakladaní firmy ako fungujú, ktoré kolonky netreba vyplňať a podobne. Dostala som sa v návodoch k tomu, ako si založiť okrem tejto skúšobnej firmy nejakú vlastnú. Tak som išla podľa toho, že tam budem v rámci skúšania mať dve - jednu od Krosu a jednu akože svoju skúšobnú. A keď som ju vytvorila, tak pýtalo odo mna užívateľské meno. Tak som zadala. Heslo vraj podľa návodov nie je potrebné, tak som to iba odklikla a otvorilo mi mnou vytvorenú firmu ABC. A keď som sa chcela vrátiť do tej skúšobnej od Krosu, tak začalo odo mna pýtať užívateľské meno a heslo. Naraz sa do tej od Krosu neviem vôbec dostať. Tak uvažujem, že to celé zruším a ešte raz stiahnem. Ale nechcem to spraviť iba tak nejak nekorektne, že to proste z plochy deletnem :-) na ploche mám odkaz Omega a teda ho mám na disku C. Ked otvorím folder Omega tak je tam hafo súborov rôzne zálohy a všeličo možné...tak ako ho dať definitívne preč a znova stiahnuť?

Dakujem moc.
karakul
26.01.15,20:49
... klik na Štart, otvoriť Ovládací panel, vybrať Programy a súčasti, klik na Omega a klik na Odinštalovať.
Jana1303
30.01.15,19:46
ja by som to neodinštalovala....
zavolaj do Krosu alebo tam pošli e-mail a oni Ti späť zavolajú a pomôžu problém odstrániť....
agregova
30.01.15,21:02
Keď pojdeš do skúšobnej verzie od Krosu tak zadaj uživateľské meno :Správca /tak by to mal mať Kros nadstavené/ odpíš či to funguje