pioter007
27.01.15,18:19
Viem že dávnejšie bola táto tema často rozoberaná ale mňa by zaujimalo ako sa to pohlo, či už poisťovňa medzičasom začala vyplácať poistné alebo ako daný ľudia nakoniec dopadli, poisťovňa asi stále funguje tak by som chcel zistiť aké máju ľudia skúsenosti..
Skončila Vám alebo niekomu známemu positka v tejto poisťovni? vyplatili to alebo to trvalo dlho, alebo to nevyplatili?

Toto by ma zaujimalo tak ak niekto máte skúsenosti napíšte

vopred ĎAKUJEM
trisestri
09.03.15,19:58
aj mna,ale nik neodpoveda
v.balogova
10.03.15,06:46
Bola podana hromadna zaloba na poistovnu a sud este nerozhodol. Co viem tak problem s poistovnou ma aj nadalej vela poistenych.
DANAK1
10.03.15,07:19
ahojte! bola som tam poistená, po skončení poistenia som im musela vyplňať tlačivá, overovať podpis u notára, že som to ja, a že žijem... a potom som čakala a čakala... a oni nič. Až po dlhej dobe, dalších dvoch urgenciách - poslané doporučene, samozrejme - som sa konečne dočkala svojich peňazí, z ktorých si stiahli neskutočné prachy - akože poplatky... hrôza! hnus!
trisestri
10.03.15,12:50
kolko si stiahli a za ake obdobie?
DANAK1
11.03.15,05:57
nemám pri sebe údaje, ale sa mi zdá, že nad 400 eur.
pioter007
17.05.15,19:32
no nám nakonec vyplatili i keď nie toľko koľko kolo dohodnuté, dosť si posťahovali na poplatkoch čo si vymysleli, pokaľ vam neodpovedajú treba im volať a urgovať to aj písomne lebo sú dosť spomalený - nám to vyplatil cca po 4 mesiacoch..
slnecnicaa
25.06.15,09:59
mne konecne po 4 mesiacoch prisiel list so sumou, ktoru maju vyplatit, stiahli si 366€ administrativne poplatky, hoci som sa proti nim odvolala a 2x ziadala o vysvetlenie ake su tu administrativne poplatky a hlavne za co, odpoved ziadna. vraj do 5 dni by mala prist poukazka. nedostanem ani to, co som tam za 10 rokov (+5rokov akoze len poistenia) vlozila. podvod jak.... zaujimalo by ma ci sa s tym da este nieco robit. podat trestne oznamenie? alebo co? co ste robili vy ostatni?
pioter007
26.07.15,17:20
my sme boli na tom podobne, nevrátili sme ani to čo sme vložili, no boli sme nakoniec radi že sme ostali aspoň niečo, rapid life už nikdy viac, podľa mňa už aj tak žijú len z týchto "podvodov" a keď skončí väčšina poistiek tak krachnú..
nedá sa s tým robiť asi nič pretože sme sa rozprávali s jedným pánom - (myslím že to bol právnik) a hovoril že zhodou okolností tato oklamali aj jeho starého otca, a teda sa to snažil riešiť aj súdnou cestou ale nepochodil. tak sme sa na to vykašlali aj my - keď ani právnik sám nič nevybojoval.. oni to tam majú ošetrene - menilo sa vedenie asi a tiež aj názov poisťovne, jedine ma udivuje to že štát stále nič nerobí proti takýmto špinavcom, človek ukradne chleba a už by ho zavreli na x rokov a niekto okradne toľkých ludí o také peniaze a ešte si veselo kšeftuje na slobode ďalej bez akejkoľvek obavy ... to sme to dopracovali
Faidron
26.07.15,18:07
Uz nie ej doba na poistky novy zakanik uz nepride, Z tych co su uzatvirene sa musi zarobit. Tu uz meno nie je dolezite. Som za to ze poistky nesmiete platit. Je nizka vymozitelnost prava a nic nedosiahnete takze su to vyhodene peniaze. Ani Vas kapital a silny pravnik nic nezmoze. Prestat platit zrusit. Hned teraz. Ak sa Vam nieco stane = poistka sa nevztahuje!