solide
28.01.15,09:21
ahoj velmi pekne by som poprosil o dobru radu. Mam 51-rokov a velmi rad sa hybem v prirode, ci uz ako turista,cyklista alebe bezkar /backcounry/. Zial so zrakom to uz nie je tak uplne optimalne, nevidim moc dobre na blizko a preto by som potreboval poradit nejaky, vhodny, navigacny soft, ak samozrejme existuje ktory by som si nainstaloval do mojho Sony X-Peria SP /Android/ a pomocou ktoreho by som vedel chodit po lese a nemusel si stale davat pri tychto aktivitach okuliare, ktore si zial aj casto zabudnem, Moznost si potom absolvovanu trasu pozriet na webe /tracklog/ ako je to u Garmina by bolo super -:) Existuje aj taka navigacia co by ma nejakym sposobom navigovala do zvoleneho ciela ci uz pipanim, vibraciou alebo velkou sipkou a pod? Doteraz mam nainstalovany program Trekbuddy ale u mojej X-perie, s dotykovym displayom je sipka smeru aj mapy velmi male a bez okuliarov ktore si casto zabudnem ako som uz pisal takmer nepouzitelny. Preto hladam program navigaciu do mobilu s Android , co ma vacsie rozlisenie, ak sa da aj s nejakym navigovani do zvoleneho ciela a dobrou dostupnostou map, hlavne slovenskych. Co sa tyka map, ide mi hlavne o Zapadne Slovensko. Nebude niekto taky dobry, kto ma konkretne skusenosti a neporadi? Dakujem Jano
brodozz
28.01.15,11:49