lindasgs
29.01.15,15:25
Ahojte poradáci,

chcela by som Vás poprosiť o pomoc... Je možné, aby sa uskutočnil prevod práv a povinností z jednej firmy na druhú iba konkrétne u jedného zamestnanca? Neruší sa ani zamestnávateľ ani oddelenie.

Ďakujem pekne za pomoc
Chobot
29.01.15,14:55
Myslím, že nie. Ide o ukončenie pracovného pomeru zamestnanca u jednej firmy a prechod do inej firmy s novým pracovným pomerom.

Spýtaj sa kompetentných, na základe čoho si bola presunutá. Nech ti ukážu podklady.
avalik
29.01.15,14:58
Zákonník práce

§ 27

Ak zanikne zamestnávateľ, ktorý má právneho nástupcu, prechádzajú práva a povinnosti z pracovnoprávnych vzťahov na tohto nástupcu, ak osobitný predpis neustanovuje inak.

§ 28

(1) Ak sa prevádza hospodárska jednotka, ktorou je na účely tohto zákona, zamestnávateľ alebo časť zamestnávateľa alebo ak sa prevádza úloha alebo činnosť zamestnávateľa alebo ich časť k inému zamestnávateľovi, prechádzajú práva a povinnosti z pracovnoprávnych vzťahov voči prevedeným zamestnancom na preberajúceho zamestnávateľa.

(2) Prevod podľa odseku 1 je prevod hospodárskej jednotky, ktorá si zachováva svoju totožnosť ako organizované zoskupenie zdrojov (hmotné zložky, nehmotné zložky a osobné zložky), ktorého cieľom je vykonávanie hospodárskej činnosti bez ohľadu na to, či je táto činnosť hlavná alebo doplnková.

(3) Prevodca je právnická osoba alebo fyzická osoba, ktorá prevodom podľa odseku 2 prestáva byť zamestnávateľom.

(4) Preberajúcim zamestnávateľom je právnická osoba alebo fyzická osoba, ktorá prevodom podľa odseku 2 pokračuje ako zamestnávateľ voči prevedeným zamestnancom.

(5) Práva a povinnosti doterajšieho zamestnávateľa voči zamestnancom, ktorých pracovnoprávne vzťahy do dňa prevodu zanikli, zostávajú nedotknuté.
lindasgs
29.01.15,15:03
Ďakujem pekne... nejde o mňa ale šéfstvo by chcelo presunúť jednu kolegyňu do druhej firmy... a zisťujem možnosti... ja som bola tiež toho názoru, že to nie je možné...