1Ruža
30.01.15,02:36
K 1.2.2014 sa zrušila prevádzka, kde som pracovala 3 roky ako vedúca. V zmluve som mala konkrétne toto miesto výkonu. Predpokladala som výpoveď a 3-mesačné odstupné.
Zamestnávateľ sa však bráni tým, že ma preraďuje na inú prevádzku na dva mesiace a jeho právnik tvrdí, že má na to právo. Prevádzka je pre mňa problém ohľadne dochádzky, zvýšili by sa mi niekoľkonásobne náklady a navyše, robila by som len predavačku a za menší plat. Musím podpísať toto preradenie? Čo ak odmietnem? Ak by som dala sama výpoveď, môžem žiadať odstupné?
Do koľko dní sa musím hlásiť na úrade práce? Prosím poraďte urýchlene čo mám urobiť?
veronikasad
31.01.15,13:14
Pozri § 55-56 Zákonníka práce. Nepodpisuj žiadny dodatok, ani dohodu o zmene pracovnej zmluvy . V žiadnom prípade nedávaj sama výpoveď, ani nepodpisuj dohodu o skončení prac.pomeru, ak v nej nebude dôvod ukončenia prac.pomeru § 63 odst. 1 písm. a) alebo b), lebo prídeš o odstupné.

http://www.porada.sk/t56527-zakonnik-prace-od-01-07-2014-a.html#55
1Ruža
01.02.15,09:44
A čo §55 ods.4 na ktorý sa odvoláva? Môžem to nepodpísať, keď sa na to pracovisko nemám ani ako dostať?
Tweety
01.02.15,09:54
Máš na to právo. Neide o preradenie podľa uvedeného.
veronikasad
01.02.15,09:58
Čítala si ten odst.4) Ide o mimoriadnu udalosť ?

(4) Zamestnávateľ môže preradiť zamestnanca aj bez jeho súhlasu na čas nevyhnutnej potreby na inú prácu, ako bola dohodnutá, ak je to potrebné na odvrátenie mimoriadnej udalosti alebo na zmiernenie jej bezprostredných následkov.