enka81
31.01.15,13:37
Zdravím, potrebujem dať synovi do tohto mobilu nejakú hudbu aj s videoklipmi, neviete poradiť, v akom formáte to ten telefón prehra? Vopred ďakujem
buchač
31.01.15,12:39
hudba: MP3/AAC prehrávač, FM rádio (s RDS a RT), A2DP, rozpoznávanie hudby

Prehrávač hudby je tradične výborný a ponúka všetko, čo by ste od neho mohli čakať. Hudbu roztriedi podľa údajov z ID3 tagov, podporuje tvorbu viacerých playlistov a ponúkne na výber z niekoľkých typov ekvalizérov vrátane surroundu. Pri prehrávaní vidno obal albumu a informácie o skladbe. Prehrávanie funguje aj na pozadí. Počítajte však s pomalejšími reakciami pri práci s telefónom. Zvuk z reproduktoru je dostatočne hlasný. Dodávané stereo slúchadlá sú slabej kvality, no ich hlasitosť je výborná. Odporúčam radšej investovať peniaze do redukcie na 3,5 mm jack.

Funkcia Nájsť hudbu funguje (podobne ako TrackID v Sony Ericssonoch) spoľahlivo.

Samsung S5230 ponúka aj FM rádio s podporou funkcie RDS. Prítomná je dokonca aj funkcia Radio Text zobrazujúca názov aktuálnej skladby. Hlasitosť rádia ma príjemne prekvapila.

http://www.fony.sk/clanky/921-
erik555
31.01.15,13:08
enka81
31.01.15,13:10
bruchač - tento clanok som si nasla aj ja, velmi sa v tych formatoch nevyznam, ale mam pocit, ze mp3 je o audiu, i nie? Ak nie, tak mi poradte, ako zkonvertovat video do MP3.
misoft
31.01.15,13:22
Telefón prehrá audio v mp3. Niektoré však prehrajú video mp4. Video do mp3 nezkonvertuješ. V tom súbore je totiž obrazová časť a zvuková časť. Vytiahne sa zvuková časť a uloží ako mp3.
Tento telefón však prehrá i mp4 - videoklipy.
enka81
31.01.15,13:23
skúsila som MPEG4 a vypise, ze nepodporovaný formát
enka81
31.01.15,13:25
Telefón prehrá audio v mp3. Niektoré však prehrajú video mp4. Video do mp3 nezkonvertuješ. V tom súbore je totiž obrazová časť a zvuková časť. Vytiahne sa zvuková časť a uloží ako mp3.
Tento telefón však prehrá i mp4 - videoklipy.


prave tak som uvazovala najskor aj ja a dala to v MP4, ale napise, ze nepodporovany format alebo prilis vysoka bitova rychlost
misoft
31.01.15,13:28
MPEG4 je formát pre video. MP4 je tzv kontejner - kde je audio aj video spolu.
Skús stadeto http://www.songslover.pk/downloadvideo/ jedno stiahnuť. Vyber potom Download Mp4 Video (Standard Mp4 Mobile Low Quality) - na skúšku.
erik555
31.01.15,13:46
Telefón prehrá audio v mp3. Niektoré však prehrajú video mp4. Video do mp3 nezkonvertuješ. V tom súbore je totiž obrazová časť a zvuková časť. Vytiahne sa zvuková časť a uloží ako mp3.
Tento telefón však prehrá i mp4 - videoklipy.


prave tak som uvazovala najskor aj ja a dala to v MP4, ale napise, ze nepodporovany format alebo prilis vysoka bitova rychlost
Tak si stiahni nejaky free video converter a prekonvertuj si videa do MP4 s nizsim rozlisenim a bitovou rychlostou.
enka81
31.01.15,13:49
MPEG4 je formát pre video. MP4 je tzv kontejner - kde je audio aj video spolu.
Skús stadeto http://www.songslover.pk/downloadvideo/ jedno stiahnuť. Vyber potom Download Mp4 Video (Standard Mp4 Mobile Low Quality) - na skúšku.


super, takze konecne to ide/i ked je maly obrazok videa/, a teraz , mam videa, ktore by chcel /nie som si ista, ze na tej stranke najdem vsetky, Mam v pc program Format Factory. Neporadis mi este, ako zkonvertovat ,pripadne, aby boli cez cely display? Myslim, ze je to v zvoleni spravnej kvality a velkosti, len je tam velmi vela moznosti.
misoft
31.01.15,13:56
Zisti si, aké rozlíšenie podporuje fón. Vo Format Factory už potom len nastavíš pre video tie parametre. Zvuk necháš tak. Video sa prekonvertuje. Uloží sa a máš mp4 s rozlíšením pre fón.
enka81
31.01.15,14:05
Zisti si, aké rozlíšenie podporuje fón. Vo Format Factory už potom len nastavíš pre video tie parametre. Zvuk necháš tak. Video sa prekonvertuje. Uloží sa a máš mp4 s rozlíšením pre fón.


vdaka za rady, uz mi to ide.
misoft
31.01.15,14:15
No a už len zostáva mu tam nahádzať kopu videí.... a zabudne na hlúposti....:D
enka81
31.01.15,14:45
jáááj, on má len 8, snáď ho hlúposti ešte obchádzajú