Katuš753
01.02.15,16:03
Už ako malá som mala pocit , že ma ma môj otec nemá rád . Zo začiatku ma mal celkom rád no keď sa narodil môj mladší brat . Začal po mne neustále hučať ,ponižovať ma .... Keď som začala chodiť do školy a privádzala som si k nám kamarátky neustále ma pred nimi ponižoval . Neskôr som si našla moju BFF a tá sa lepšie učila ako ja . On si stále myslel , že ja sa neučím no vždy keď som sa učila a nešlo mi to začala som sa nervačiť a nedotiahla som to na koniec . Stále ma pred BFF ponižoval , že ona sa učí ona nepozerá televízor ,že one ja proste anjelik.Stále hovoril že on chce ju , že mňa nechce a keď bola pri tom moja bff snažila sa mu povedať že ona robí to čo aj ja no on ju nepočúval . Keď som prišla o trošku neskôr domov fackal ma , inokedy zas keď som sa nespýtala či si môžem dať čipsi a zjedla som ich tak mi dal facku a o jedenástej v noci som mu musela ísť kúpiť nové za svoje peniaze a nemala som prísť domov kým ich nedonesiem musela mi ich požičať kamarátka bolo mu to jedno ... Začala som sa rezať ... :( Ale nakoniec ma moja BFF od toho odnaučila . Keď som dostala zlú znamku a BFF ma obhajovala vizerala to dobre no do ma som potom zažívala peklo Niekedy ma nebavilo žiť s celej rodiny ma obraňovala jedine mama . Babka s maminej strany ma tiež ako otec ponižovala .. A ROBIA TO DO TERAZ !! :( Som s toho na dne jedine kto madrží pri živite je moja BFF . Myslíte si že je to psychické týranie ?? :(
Chobot
01.02.15,18:55
Katuš, koľko máš rokov? Alebo si tu z náš robíš srandu? Lebo si nemyslím, že si skutočná.

Ak to s otázkou myslíš vážne, tak lepšie pre teba bude vyhľadať psychologickú poradňu pre deti a mládež a priamo s odborníkom sa porozprávať. Nehľadaj pomoc na takýchto a už vôbec nie na iných fórach ( napr. Pokec), to ti môže len uškodiť.
arizona
01.02.15,21:26
co je to BFF???
Chobot
01.02.15,21:34
Myslím, že to bude mláďa, takéto skratky používajú pubišky 11-15 rokov.

BFF = Best Friends Forever, t.j. najsamlepšia priateľka.
arizona
01.02.15,21:44
diky, uz som si tiez vygooglila. Este dobre, ze sem obcas aj decka nieco napisu,aspon sa nieco nove naucime :-D