editka93
03.02.15,13:19
Dobrý deň. Chcem sa spýtať vie mi niekto poradiť ako je to s predajom cez eshop? Myslím čo treba aké povolenia? Môžem skladovať kozmetiku aj doma? Potrebujem nejaký súhlas s hygieny? Čo všetko potrebujem na predaj kozmetiky (ktorá je už na Slovenskom trhu)? Myslím nejaké povolenia licencie atď. Veľmi pekne ďakujem za pomoc!
editka93
03.02.15,12:22
Ospravedlňujem sa za chybu v nadpise. Predaj deratívnej kozmetiky cez eshop.
lujza.j
03.02.15,12:25
to je aká kozmetika?
editka93
03.02.15,12:52
Dekoratívna kozmetika ospravedlnila som sa v komentári. Používa sa na líčenie. (Makeup, lícenka, korektor...)
avalik
03.02.15,13:01
BXLmiami
03.02.15,13:06
Vždy musíš splnať požiadavky hygieny,treba sa na nich nakontaktovať,odpovedia Ti.
TaraNoelle
04.06.15,07:41
Dobrý deň. Chcem sa spýtať vie mi niekto poradiť ako je to s predajom cez eshop? Myslím čo treba aké povolenia? Môžem skladovať kozmetiku aj doma? Potrebujem nejaký súhlas s hygieny? Čo všetko potrebujem na predaj kozmetiky (ktorá je už na Slovenskom trhu)? Myslím nejaké povolenia licencie atď. Veľmi pekne ďakujem za pomoc!

Ja som si to predčasom študovala na internete. Pre skladovanie treba mať povolenie od hygieny, resp. sklad schválený hygienikom (čo byt asi nevyhovuje). Čo sa mi doteraz nepodarilo zisťi je to, že ak môj dodávateľ tvrdí, že kozmetika, ktorú od neho beriem je evidovaná na portály CPNP (to znamená, že je uvedená na trh v EÚ), neviem to nikde overiť, či naozaj. Registrovala som sa tam, ale vidím len svoje registrácie výrobkov, takže toto mi nie je jasné, nemôže to predsa byť postavené na "dôvere".