pán pešta
03.02.15,19:19
Dobrý večer, chcem sa Vás všetkých spýtať moja kamoška robí u istého zamestnávateľa a on ju zamestnáva na projekt, ktorý je financovaný z Európskeho fondu a týka sa to mladých do 29 rokov. Chcem sa opýtať že nakoľko jej tu ( presnejšie u zamestnávateľa by mala ešte ostávajúce 3 mesiace z 15 mesiacov(toľko totiž trvá projekt " pracovná zmluva" na dobu určitú do 30. 04. 2015), či môže prejsť ku druhému zamestnávateľovi. Tam by tiež mala riadne pracovnú zmluvu, a plat by bol vyšší, tu totiž zarábala minimum.
Ža odpovede Vám vopred ďakujem
Tweety
03.02.15,18:30
PP môže skončiť dohodou so zamestnáv. alebo podaním výpovede. Alebo skončí dobou určitou.
avalik
03.02.15,18:34
Jedine ak zamestnávateľovi navrhne skončenie pracovného pomeru dohodou podľa § 60 ZP a zamestnávateľ s tým bude súhlasiť, tak s jej PP skončí dohodnutým dňom - hoci aj na druhý deň.

Ak s tým zamestnávateľ nebude súhlasiť, môže dať výpoveď podľa § 61. Ak podá výpoveď teraz vo februári, a keďže ku dňu podania výpovede už uplynulo 12 mesiacov, výpovedná doba bude dvojmesačná a začne plynúť od 1.3.2015 ... t.j. PP jej skončí 30.4.2015 (rovnako ako doba určitá).
pizzanoel
03.02.15,18:34
keď do práce už viac nepríde teda nenastúpy a so zamestnávateľom nebude komunikovať, zamestnávateľ môže pracovný pomer rozviazať okamžte.... z dôvodu absencii.... je to len na nej či by bola schopná takéto niečo urobiť z hľadiska korektného správania.... ak nie existuje skončenie dohodou so zamestnávateľom...je to postavené na ,,dohode".... ak by nesúhlasil existuje ešte výpoveď zo strany zamestnanca ak PP trvá 1 rok výpovedná doba je 1 mesiac....
avalik
03.02.15,18:48
ak uplynul rok tak VD je dva mesiace ;)
pán pešta
05.02.15,11:19
no tak ona by mohla určite spraviť ona sa ku nej nespráva korektne od začiatku pracovného pomeru.
pán pešta
05.02.15,11:20
navrhla dneska bola akurát dať jej podpísať, zamestnávateľ podpísal napísal deň ukončenia pracovného pomeru ale ešte nepopečiatkoval, lebo že nemám pri sebe pečiatku. Na zajtra povedala , že má ísť zase a ona jej to opečiatkuje,
ivka70
05.02.15,11:24
Ked je ochotna niest vsetky nasledky takeho nezakonneho kroku .... ale potom nechod s otazkou, co ma robit, ak zamestnavatel od nej na sude vymaha nahradu skody ....
ivka70
05.02.15,11:24
Tak ked sa dohodli, je to najlepsie z monych rieseni.
avalik
05.02.15,11:46
no tak super :) ... ta peciatka by nemala byt velky problem, pokial statutarovi nevyplyva konanie s peciatkou ;)
pán pešta
05.02.15,11:55
Dohoda o rozviazaní pracovnej zmluvy podlľa paragrafu 60 zákonníka práce sa podpísalo , už sa iba čaká na pečiatku, zamestnávateľ sa vyhovoril že ju nemá so sebou, lebo bola za ním priamo na pracovisko, je to obchod a robí ona sama lebo všetci jeho zamestnanci odišli od nej.
pán pešta
05.02.15,12:10
Som si ju overovala v OR a zdá sa , že keď podniká ako FO tak na meno nepotrebuje pečiatku, ani v mojom prípade ani v ďalších dańových dokumentoch, a zmluva je aj takto úplne platná, Čo vy nato?????
pán pešta
05.02.15,12:15
akurát som sa dozvedela že sa v or. dá zistiť či je ona FO alebo PO a kedže je FO nemusí na meno používať pečiatku.