Miro BB
05.02.15,10:02
Ahojte, nevie mi nejaká dobrá duša poradiť, ako uchytiť výsuvnú potravinovú skrinku (25cm x 190cm, hĺbka 60cm) do korpusu kuchyne? Nemám chuť kupovať nejaké hotové a šialene predražené riešenie, chcem si to spraviť sám a čo najjednoduchšie.

Chcel by som normálne vyrobiť korpus z DTD a uchytiť to do nachystaného priestoru v kuchynskej linke šuflíkovým plnovýsuvom - ale dal by som dva páry (úplne hore a úplne dole), prípadne ešte tretí výsuv v strede. Myslím že by to poriešilo nosnosť, ale nebude sa to takto vzpriečovať pri vysúvaní/zasúvaní?

Alebo úplne najblbovzdornejšou variantou by bolo urobiť tú skrinku na kolieskach, ale to nebude také fešácke... Viac sa mi páči ten šuflíkový variant. Máte niekto skúsenosti s viacerými kovaniami na jednom šuflíku/skrinke, ako sa to správa?
Anika61
05.02.15,10:43
A neuvazoval si miesto tej jednej 190cm spravit radsej dve mensie-myslim,ze z praktickeho hladiska by bola lepsia manipulacia a nemusel by si riesit az tak tie suflikove plnovysuvy./to je len moj laicky pohlad:-) /
Chobot
05.02.15,10:55
Pozri si katalóg firmy Schachermayer, majú rôzne kovania a koľajnice aj plnovýsuvové. Ja tam nakupujem.