mimi
10.05.06,08:39
Dobrý deň,

dnes mi naša pracovníčka oznámila, že sa dopočula, že zo zákona si bezdetná žena môže v mesiaci máj vybrať 1 deň voľna pri príležitosti deň matiek. Pripadá mi to ako poriadna blbosť, len tá pracovníčka žiada odo mňa odpoveď. Pomôžte. ďakujem
ivet.b
10.05.06,06:45
Taku blbost som este nepocula. April sa uz skoncil, ale ludia si este asi strielaju z ostatnych.:D
katkaj
10.05.06,06:48
Taku blbost som este nepocula. April sa uz skoncil, ale ludia si este asi strielaju z ostatnych.:D

Keby sa tá pracovníčka pýtala aspoň na voľno pre mamičky ale pre bezdetné ženy? :D:D
Tweety
10.05.06,06:55
Dobrý deň,

dnes mi naša pracovníčka oznámila, že sa dopočula, že zo zákona si bezdetná žena môže v mesiaci máj vybrať 1 deň voľna pri príležitosti deň matiek. Pripadá mi to ako poriadna blbosť, len tá pracovníčka žiada odo mňa odpoveď. Pomôžte. ďakujem Jeden deň voľna si môžeme vybrať( ak nám to zamestnávateľ dovolí) hocikedy, ak budeme čerpať dovolenku,preplatí nám ju dokonca priemerkou. Takže aj na deň matiek, ale ten pripadá na nedeľu. ;)
Chobot
10.05.06,06:56
Dobrý deň,

dnes mi naša pracovníčka oznámila, že sa dopočula, že zo zákona si bezdetná žena môže v mesiaci máj vybrať 1 deň voľna pri príležitosti deň matiek. Pripadá mi to ako poriadna blbosť, len tá pracovníčka žiada odo mňa odpoveď. Pomôžte. ďakujem

:D :D Toto sú presne tie prípady, keď sa na káve sretnú kamarátky a formou JPP si odovzdávajú dezinformácie. Určite nejaká jej známa robí vo firme, kde majú v kolektívnej zmluve takéto voľno (ale asi pre matky) a oni si to vyložili, že je to podľa ZP.

Povedz jej, že nemá nárok, môže si však zobrať dovolenku.
katkaj
10.05.06,07:01
A kľudne si to voľno môže zobrať na deň matiek čiže v nedeľu :D:D
mimi
10.05.06,07:28
dakujem Vám velmi pekne. :) takže môžem ju kľudne zabiť , že ma otravuje s takými blbosťami a kááávičku jej s kamoškou zarazím.:)
katkaj
10.05.06,07:33
dakujem Vám velmi pekne. :) takže môžem ju kľudne zabiť , že ma otravuje s takými blbosťami a kááávičku jej s kamoškou zarazím.:)

mimotemy nezabíjaj nikoho. :rolleyes: Zavrú ťa za takúto blbosť :D:D
Tweety
10.05.06,07:37
dakujem Vám velmi pekne. :) takže môžem ju kľudne zabiť , že ma otravuje s takými blbosťami a kááávičku jej s kamoškou zarazím.:)Také blbosti musia ísť jedným uchom dnu a druhým von, alebo vôbec sa nimi nezaťažovať. Sú dôležitejšie vecí , ktoré stoja za pozornosť.;):cool: