gabrielbarczi
08.02.15,08:29
Mam domace kino Samsung HT-D555 1000W. Je to vsak uz starsi typ (cca 2009) a prehravac mi neprehrava vsetky dvd filmy (niektore dvd filmy nevie nacitat). Je mozne vymenit len dvd prehravac za iny dvd prehravac (alebo bd prehravac) znacky Samsung (novsi)? Repraky by som napojil na novy prehravac. Nechcem totiz kupovat cele domace kino. Je nieco take mozne?
Dakujem.
erik555
08.02.15,11:24
ked mas na tomto dom. kine aj opticky vstup, tak si kup akykolvek DVD/BD prehravac, alebo multimedialny prehravac (a podobne) s optickym vystupom a zvuk potom prepoj optickym kablom...obraz do TV (a podobne) z toho noveho prehravaca HDMI kablom (ak tvoj TV je plochy s HDMI vstupom). na tomto dom. kine potom vyberies Opticky vstup a uz mas zvuk 5.1 z noveho prehravaca.
Mozes na tomto dom. kine vyuzit aj HDMI, ktore je ARC a tak mozes vyuzit aj zvuk napr. z TV. Mas tu moznosti, ako pripojit zvuk zo zariadeni na tvojom dom. kine Samsung.
P.S. pises, zeby si repraky 5.1 pripojil na novy prehravac...ale to nejde, ked to bude iba prehravac. Ten nema zosilovac a ani vystupy na repro ;)
gabrielbarczi
08.02.15,14:20
no to ma nenapadlo :)....xbox mam tak isto prepojeny na domace kino.....uz len najst nejaky prehravac, co ma opticky vystup. Ktory by sa oplatilo kupit aby prehraval komplet vsetko?