arabellka
08.02.15,20:57
Prosím o radu, ako postupovať pri písaní práce, ktorá je zameraná na starostlivosť o zamestnancov, a ich vplyv na výkonnosť organizácií v podmienkach SR. Myslím tým na čo sa mám zamerať, čo nezabudnúť, aké organizácie mám porovnávať. Viem, čo chcem napísať, len potrebujem vedieť viac názorov, veľmi mi to pomôže. Ďakujem.
alaya1
08.02.15,20:31
Myslim, ze mas konzultanta, my ani nevieme, co studujes a mas za sebou diplomovy seminar. Zameraj sa na to, co si sa ucila pocas studia, a preco si si tuto temu vybrala.
arabellka
08.02.15,20:37
Manažment ľudských zdrojov, áno, mám, len ten to necháva na mňa...ja som si tému vybrala podobnú, so zameraním, na konkrétny podnik, , on to zmenil na organizácie v podmienkach SR
..tak ma tým trošku prekvapil...
alaya1
08.02.15,20:38
tak to, co si chcela pisat na jeden podnik, pis na viac a porovnaj to , drzim prsty :).
taiko
08.02.15,21:58
A opytala si sa ho, ci to myslel na vykonnost organizacie vseobecne vzhladom k zakonom platnym v SR, alebo chce rozpracovanie problematiky vzhladom na typ organizacie?
arabellka
09.02.15,10:28
On to vsetko nechava na mna...preto neviem akym smerom, ake organizacie mam porovnavat, ci podla velkosti, alebo statne, verejne, sukromne, alebo typ organizacie...maka som jednu organizaciu vybratu, to zrusil, napisal mi temu...a mam pracovat...