janka6805
09.02.15,15:35
Prosím o radu. Ak ide zamestnanec (vodič kamionu) na pracovnu cestu napr. Bratislava - Berlin výpiše mi na to záznam o prevádzke ja to vyfakturujem a potom druha zákazka je ešte v ten istý deň Mníchov - Bratislava. Vypišem vyučtovanie pracovnej cesty iba Bratislava - Berlin? a na druhe vyučtovanie Mníchov - Bratislava alebo možem vyučtovať za niejake časove obdobie napr. týždenne alebo mesačne nemusim pri každej pracovnej ceste? Jedna sa mi o výčislenie stravneho...v ten den konči jednu cestu v Berline (napr. bol tam 5 hodín) ale hned začina druhu v Mníchove (napr. po hranice ma dalších 7 hodín). Hodiny na výpočet stravneho mam sčítať alebo rozdeliť?
ivka70
09.02.15,14:53
Stravne mu pocitas za cely cas straveny na pracovnej ceste, bez ohladu na to, kolko zakaziek v danom case urobi.
Ked skonci cestu v Berline, stale je v zahranici, aj keby 24 hodin v Berline cakal na dasiu zakazku alebo sa 10 hodin presuval inam, ma narok na stravne.
janka6805
09.02.15,15:10
A kedy mu potom končí ta pracovna cesta resp. od kedy do kedy robim to vyučtovanie? od založenia karty až do vybratia karty z tachografu? Lebo dosť často auto necha v inom meste nie na sídle firmy ak vie že bude mať nakladku niekde poblízku výkladky tak tam necha auto a ide domov
Chobot
09.02.15,15:13
Však firma (myslí sa tým jeho nadriadený) určuje začiatok aj koniec pracovnej cesty! Ak mu povedia, aby tam auto nechal a pôjde domov vlakom, tak cesta skončí vtedy, keď sa tým vlakom vráti naspäť do firmy.
ivka70
09.02.15,15:15
Pre pracovnika zacina pracovna cesta odchodom z domu ci firmy a konci navratom domov, ci do firmy. Tak ako si urcia so zamestnavatelom jej zaciatok a koniec.

Nemoze ale pracovna cesta zacat na SK a skoncit v DE, ked nadalej vodic pracuje a na dalsi den v DE naklada tovar.
janka6805
09.02.15,15:21
To viem že ma ale mu to stravne delim na dve vyučtovania alebo jedno
lebo ak to rozdelim na dve vyučtovania pracovnej cesty, že napr. Ba-Berlín bol v nemecku 5 hodín a potom presun do Mníchova po hranicu bol 6 hodín druhe vyučtovanie tak mu vyjde ine suma stravneho ako ked to hodim do jednej pracovnej cesty a bude ratať stravné za 11 hodín v nemecku
ivka70
09.02.15,15:26
Nic mu nedelis, cely cas sa ten clovek nachadzal na uzemi DE a za cely cas aj s presunom ma narok na stravne a je to pre neho jedna pracovna cesta, ved to uz mas napisane.

Takze ak bol na trase Ba- Berlin 5 hodin v DE, v ten isty den isiel 4 hodiny z Berlina do do Mnichova a z Michova do BA po hranicu 6 hodin, tak bol v DE 5+4+6 = 15 hodin. (a ak twm este 8 hodin stal kvoli povinnej prestavke, tak 15+8 = 23 hodin, ak to stihol v jeden den)

Pre pracovnika je JEDNA pracovna cesta od odchodu z firmy az po navrat do firmy.
janka6805
09.02.15,15:26
A ak odstavi vozidlo na víkend napr. v Bratislave ide domov do Trnavy (napr. autobusom, autom, ale nemam o tom doklad že šiel domov) a necha v aute založenu kartu (čiže ide mu vykon resp. odpočinok) lebo v pondelok skoro rano výklada a nema mu kto vypisať dovolenkový list tiež mu patrí stravné? Ďakujem za všetky odpovede
avalik
09.02.15,15:33
Zákon o CN

§ 2
Vymedzenie pojmov

(1) Pracovná cesta podľa tohto zákona je čas od nástupu zamestnanca na cestu na výkon práce do iného miesta, ako je jeho pravidelné pracovisko (odsek 3), vrátane výkonu práce v tomto mieste do skončenia tejto cesty. Pracovná cesta podľa tohto zákona je aj cesta, ktorá trvá od nástupu osoby uvedenej v § 1 ods. 2 na cestu na plnenie činností pre ňu vyplývajúcich z osobitného postavenia vrátane výkonu činností do skončenia tejto cesty.

(2) Zahraničná pracovná cesta podľa tohto zákona je čas pracovnej cesty (odsek 1) v zahraničí vrátane výkonu práce v zahraničí do skončenia tejto cesty.


§ 5
Stravné

(1) Zamestnancovi patrí stravné za každý kalendárny deň pracovnej cesty za podmienok ustanovených týmto zákonom. Suma stravného je ustanovená v závislosti od času trvania pracovnej cesty v kalendárnom dni, pričom čas trvania pracovnej cesty je rozdelený na časové pásma
a) 5 až 12 hodín,
b) nad 12 hodín až 18 hodín,
c) nad 18 hodín.

§ 13
Stravné

(1) Pri zahraničnej pracovnej ceste zamestnancovi patrí za každý kalendárny deň zahraničnej pracovnej cesty za podmienok ustanovených týmto zákonom stravné v eurách alebo v cudzej mene. Stravné v eurách alebo v cudzej mene je ustanovené v závislosti od času trvania zahraničnej pracovnej cesty mimo územia Slovenskej republiky v kalendárnom dni, pričom čas trvania zahraničnej pracovnej cesty mimo územia Slovenskej republiky je rozdelený na časové pásma
a) do 6 hodín vrátane,
b) nad 6 hodín až 12 hodín,
c) nad 12 hodín.


§ 16
Vylúčenie súbehu náhrad

(1) Pri zahraničnej pracovnej ceste patrí zamestnancovi za čas pracovnej cesty na území Slovenskej republiky stravné v eurách v rozsahu a za podmienok ustanovených v § 5; ak zamestnávateľ neumožní zamestnancovi stravovať sa zvyčajným spôsobom, môže uplatniť § 5 ods. 3.

(2) Pri zahraničnej pracovnej ceste, ktorá sa začína a končí na území Slovenskej republiky, je na vznik nároku na náhrady poskytované v eurách alebo v cudzej mene rozhodujúci čas prechodu slovenskej štátnej hranice, odlet a prílet lietadla podľa letového poriadku alebo príchod a odchod lode z prístavu, v ktorom sa vykonáva vstupná a výstupná hraničná kontrola; § 15 nie je v tomto prípade dotknutý.

(3) Pri zahraničnej pracovnej ceste, ktorá sa začína a končí v zahraničí, sú na vznik nároku na náhrady poskytované v eurách alebo v cudzej mene rozhodujúce podmienky pracovnej cesty určené zamestnávateľom (§ 3).

(4) Pri zahraničnej pracovnej ceste, ktorá sa začína na území Slovenskej republiky a končí sa v zahraničí, a pri zahraničnej pracovnej ceste, ktorá sa začína v zahraničí a končí sa na území Slovenskej republiky, na posúdenie rozhodujúcich časov na vznik nároku na náhrady poskytované v eurách alebo v cudzej mene sa primerane uplatnia ustanovenia odsekov 2 a 3.
janka6805
09.02.15,15:53
Ďakujem veľmi pekne sa pomoc. Ak nechodi kamion na firmu tak konči cesta vybratim karty vodiča z tachografu?
balunka
09.02.15,17:06
diéty v Nemecku sú 45 €/deň a môžem si uplatniť aj výdavky na ubytovanie ?
veronikasad
09.02.15,17:08
máš doklad o zapltení ubytovanía ?
balunka
09.02.15,17:09
áno
ivka70
09.02.15,19:34
Nie, konci tam kde urcil zamestnavatel.
Casovo to moze byt doma a zamedtnavatel moze urcit, ze zamestnanec ma vybrat kartu z tachografu, ale tieto 2 podmienky nemusia suvisiet.
janka6805
10.02.15,07:19
Takže zamestnavateľ si to urči sam na tom vyučtovani pracovnej cesty ako mu to bude vyhovovať začiatok aj koniec? Ešte posledná otázka ak ma kartu založenu v aute na vikend ale fyzicky je doma patri mu dieta?