MartinaC
11.02.15,11:14
Už viac ako rok je moja rodina atakovaná zo strany suseda, začalo to mojim otcom, ktorý bol vyšetrovaný políciou za údajné vyhrážanie sa smrťou / nič také sa nepotvrdilo, lebo mal otec svedkov, ktorí potvrdili, že sa susedovi nevyhrážal/. Vždy si nájde nejakú zámienku, aby mohol na členov našej rodiny bezdôvodne volať policajnú hliadku /v priebehu roka tu boli minimálne 10 x /. Dnes sa stalo to, že ma ohrozoval na miestnej komunikácií, pričom bolo zjavné, že ma chcel vytlačiť z cesty. Polícia nie je ochotná konať, z dôvodu, že má s ním problémy / sťažuje sa na nich, že nekonajú tak ako majú/. Na koho sa mám obrátiť, keď sa cítim ohrozovaná len preto, že som členkou rodiny, ktorá leží susedovi v žalúdku?
ivka70
11.02.15,10:24
Tak isto na policiu.
buchač
11.02.15,11:08
Dôvod žalúdkového ataku ?
Kto je sused ?
Čo sú to za ataky v širšej súvislosti ?
MartinaC
19.02.15,08:44
Sused je vojak z povolania vo výslužbe. Je to človek veľmi konfliktný. Naša rodina je jedniná, ktorá sa s ním nebojí konfrontovať, preto tie ataky. Už som podala oznámenie na polícii. Uvidím ako to budú riešiť.
Peggynka
19.02.15,09:16
Vzhľadom k tomu,čo si napísala,podala by som trestné oznámenie okresnému prokurátorovi na suseda a sťažnosť na policajtov a ich postup tu:http://www.minv.sk/?policia_podanie_staznosti
Ovšem,je otázne,aké máš dôkazy,či konali a ako konali v prípadoch,kedy si sa sťažovala (či bol spísaný záznam atď.)