monk356
11.02.15,13:06
Ahojte. Neviem ci tu nerozprudim velku debatu o tom, ale hladam sikovneho zubara, najlepsie nejakeho mladeho v Kosiciach alebo blizkom okoli. S mojim starym zubarom, nie som vobec spokojny. Pobabral asi vsetko co sa dalo, potahal co uz ani nebolo co a teraz mam zuby jak reseto. Snad sa to bude dat este dokopy.
sova4
11.02.15,12:46
dobrých zubárov je velmi málo ja viem o jednom ale je az v BA kamoška si u neho dala urobit zuby a cestovala za nim pravidelne. Ja hladam tiez dobreho zubara uz mesiace no zatial nic
arizona
11.02.15,13:11
fortunka
11.02.15,13:17
hmm no ja tu mam v ZV a blizkom okoli zubarovv a zubarov :))) a so svojou som maximalne spokojna :)))
maja
15.02.15,07:47
dcéra je mladá šikovná zubárka:rolleyes:(Košice) , tak ak ešte hľadáš napíš:)
klararad.
06.03.15,21:06
A náhodou v KE nechceš ísť k študentom do nemocnice? Napríklad stará alebo nová? Tam sa učia študenti pod dohľadom lekára a chodím tam s celou rodinou. Patríme k doktorke čo vyučuje a robia nás študenti. Je to síce dlhšie, ale aj lacnejšie... Doktorka to tam má pod palcom takže sa ani nebojím a oni si dajú viac záležať keďže sa učia- to je nielen moja skúsenosť :) . Mne aj ťahali zadné zuby a dokonca som necítila ani injekciu. Len teraz špekulujeme na čom mám hrýzť. Asi nejaké implantáty si dám, uvidím.
monk356
11.03.15,14:57
Neuvažoval som nad študentmi. Tak mne už asi viac pobabrať nikto nemôže. Potrebujem si tiež dať spraviť zadné zuby a našiel som na internete okrem implantátov aj systém sklenených pilierov, čo sa dáva v prípadoch ako v mojom, že nemám zadné zuby. Nepotrebuješ tam dať implantát. Môj starý zubár na mňa pozeral ako puk, čiže nemá o tom šajn, chcel by som nájsť niekoho čo sa tomu venuje, asi niekto mladší.
Marikaby
22.04.15,13:38
Odporúčam Dentálne centrum na Zlatej ulici v Košiciach, MUDr. Miloš Buzga.
Zlatá ulička je v centre mesta blízko Fibichovej, Palackého...
http://www.dentalnecentrum.sk/sk/kontakt/
Na uvedenej stránke je uvedený cenník a všetky potrebné informácie.
Šikovný mladý lekár, má dobrý prístup, moderné vybavenie ambulancie...