sway
22.10.04,08:40
pozná niekto tento SW HELIOS IQ -?, robite v ňom????

dik za každý ohlas.
sway
Richard
04.11.04,10:22
tiež by som sa rád o ňom dozvedel viac... idem ho práve testovať
Meja88
02.12.04,06:25
Ahoj

HELIOS nepoznam, ale poznam COMPEKO a som s nim nadmieru spokojna.
Este poznam aj QI.
Pitt
29.06.05,08:24
Helios IQ poznám celkom dobre ak máte nejakú konkrétnu otazku pošlite mi kľudne súkromnú správu. Pracujem s nim niekoľko rokov.
DUMA
01.08.05,06:42
pozná niekto tento SW HELIOS IQ -?, robite v ňom????

dik za každý ohlas.
sway
Poznám Helios IQ veľmi dobre, účtujem v ňom, robím mzdy, fakturáciu a som s ním veľmi spokojná ako aj so servisom.
pluto
10.11.05,09:00
Zdravim, môžeš mi prosím ťa poradiť pár vecí s heliosom. Chcem naň preisť, doteraz robime v omege ale hľadám niečo iné, ako si s ním spokojná ?
Dik
sway
10.11.05,09:02
Zdravim, môžeš mi prosím ťa poradiť pár vecí s heliosom. Chcem naň preisť, doteraz robime v omege ale hľadám niečo iné, ako si s ním spokojná ?
Dik
Sorry, sorry - neodportúčam !!! , na Omegu nemá...., ja som v ňom ani nezačala, mám len demo na ukážku - mne sa nepáčil a je drahý, ale skús pohľadfať niekoho čo je na tom inak....;)
7Ingrid7
14.12.05,07:10
Odporúčam zabezpečiť si prezentáciu a na základe nej sa rozhodnúť :)
DUMA
14.12.05,08:02
Reagujem na Helios IQ...bližšie informácie nájdeš na www.amiplus.sk...tam nájdeš aj kontakt na poradcu Heliosu IQ...
sway
02.01.06,15:18
Nerad niekomu menim nazor, ale software v triede Helios IQ sa vobec neda porovnavat so softwermi rady Omega a jej konkurenciou. .........Marian

Teda nechcem agitovať, ale musím k tomuto vyjadreniu pridať svoj názor:

Nezdá sa mi že by Omega patrila do "nižšej triedy" účtovníckych SW, ak ju niekto zvládol za dva dni a využíva všetko čo tento SW ponúka - tak sa pred ním hlboko skláňam...

Ja som mala možnosť posúdiť takým spôsobom, že som robila 6 rokov v Omege a chceli prejsť na Helios - mám jeho DEMO, odskúšala som trocha aj so školiteľom a prišlo mi to pre stredne veľkú firmu zbytočné, komplikované drahé a nevyužiteľné, čím nepopieram, že takýto Sw môže mať význam pre bohatú, veľkú a komplikovanú firmu - záleží na tom aké výstupy firma požaduje.
Omega mi príde veľmi vhodná pre stredné firmy, dá sa v nej klasicky pracovať pomerne rýchlo, avšak ak chce človek využívať všetky prostriedky (automatické predkontácie, automatiku účtovania, prenosy z mzdových SW, automatiku skladového hospodárstva a RP....a mnoho iných funkcií, potrebuje človek k tomu trocha času, chuti aj umu) všetky klasické výstupy obsahuje, dokonca mnohé moduly ktoré iné SW neponúkajú... a k tej cene - tiež nemám pocit že Omega je najaký "lacák" - ak chcete aby robila všetko čo ponúka a viete to využiť nie je veru najlacnejšia - ale takáto investícia mi príde dostupná a adekvátna kvalite SW.
;)
KEJKA
02.01.06,16:40
HEIOS IQ nepoznám veľmi dobre ale poznám šikovné účtovnícčky, ktoré naň museli prejsť a ich info má pre mňa váhu. Jeto komplikovaný, náročný systém, ktorý pre externepracujúce účtovníčky neodporúčam vôbec. Pre stredne veľké firmy, ktoré majú strediská, či prevádzky, chcú aktívnu komunikáciu s klientmi ap. skôr odporúčam Navision, alebo tzv. malý SAP.