zuzanna
12.02.15,17:32
chcem sa v spoločnosti s.r.o. kde som spoločník aj konateľ zamestnať na pracovnú zmluvu môžem si dať minimálnu mzdu teraz je to 380,- eur alebo musím použiť nejaký koeficient zo zákonníka práce???
a môžem si uplatniť odvodovú úľavu na zdravotnú???
nikto mi nevie poradit prosim
ilona
13.02.15,12:04
Zamestnať sa určite môžeš, môžeš si dať aj mnimálnu mzdu. S odvodovou úľavou som si nie celkom istá, potrebovala by som to aj ja aby to potvrdil skúsený mzdár, ale podľa mňa môžeš si uplatniť aj túto úľavu, lebo budeš zamestnancom s r.o. a nebudeš pobrať len občas odmenu konateľa. Budem rada ak mi to niekto potvrdí, alebo vyvráti.
Jan Hrach
13.02.15,13:12
Zdieľam tvoj názor....
zuzanna
16.02.15,07:37
takze nemusim prihladat na stupne narocnosti pracovného miesta ked je to moja spolocnost???
KEJKA
16.02.15,10:27
doplním - na stupeň náročnosti musíš prihliadať, aj ked je to tvoja spoločnosť.
Môžeš si však skrátiť pracovný úväzok, takže aj pri stupni 2 sa môžeš dostať na minimálnu mzdu napr. 200 eur. Závisí od úväzku a čo tým zamestnaním sleduješ.
ahoj33
16.02.15,11:35
Bola som teraz na školení a hovorili o odpočítateľnej položke, že lepšie pre nás bude keď ju neuplatníme mesačne, ale máme račej ukecať zamestnanca ktorý by si to žiadal, že uplatní sa mu to pri ročnom zúčtovaní ak bude mať na nu nárok. Pretože počas roka sa u zamestnanca môže vyskytnúť nejaký príjem z ktorého sa platí aj ZP, my ako zamestnávateľ o tom vedieť nemusíme, a potom aj jemu a aj zamestnávateľovi príde nedoplatok na zdravotke. Dúfam že som to napísala tak že ste to pochopili... :)
kajkape
19.02.15,16:37
Ak si bola doteraz v spoločnosti jediná a teraz sa zamestnáš, nezabudni si poriešiť pracovnú zdravotnú službu, nakoľko týmto budeš povinná ju mať zabezpečenú...