rozália1986
13.02.15,09:00
ahojte, prosím Vás čo mám vytlačiť pre s. r. o. neplatcu DPH na Dú? Daň z príjmov PO, súvaha a výkaz ziskov a strát sú už pod jedným názvom, že účtovná závierka? samozrejme poznámky. účtujem v Omege a tam mi už nedá možnosť vytlačiť súvaha a výkaz ziskov a strát riadny výkaz, iba pre priebežný alebo informatívny. Trošku som z toho mimo a potrebujem DPPO podať dnes alebo v pondelok. ďakujem
a ešte sa chcem spýtať je potrebné na Dú vytlačiť aj Oznámenie o dátume schválienia ÚZ? to akože teraz? alebo to odnesiem, keď sa účtovná závierka schváli?

Ok. tak vidím že radíte... :-(
volala som do Krosu, snáď to niekomu pomôže...
čiže to tlačivo Účtovná závierka nahrádza Súvahu a Výkaz ziskov a strát a takisto aj Poznámky 1. stranu. Ostatné stranypoznámok je potrebné vytlačiť osobitne.
Len mi nevedeli nič povedať k tomu Oznámeniu o dátume schválenia ÚZ... podľa nich sa to teraz na Dú neodovzdáva, ale mám si to ešte overiť. tak ak sa niekto nájde, kto by rád poradil a pomohol v tejto veci, budem rada...
bea
13.02.15,13:00
Oznámenie o dátume schválenie ÚZ sa dáva len vtedy, keď pri podaní DP nebola ÚZ schválená. Po schválení ÚZ treba dodatočne odovzdať, resp. elektronicky poslať Oznámenie o dátume schválenia najneskôr do piatich pracovných dní od jej schválenia.
KlaudiaKK
18.03.15,10:33
No aj ja som to pochopila tak, že ak podám DP a Učt.závierku s prílohou zostavenú k 31.12.2014 už aj ako schválenú do termínu podania DP - to oznámenie o chválení už nepodávam . Dúfam, že som to pochopila správne ? - ale nakoniec - čo ma dajú zastreliť, ak podám ešte aj tú jednu stranu oznámenia o schválení účtovnej závierky s rovnakým dátumom ?