aktak52
13.02.15,09:06
Dobrý deň, pred 2 týždňami som podávala žiadosť v SPP o pripojenie k plynu, povedali mi, že mi pošlú zmluvu do 30 dní a včera mi poštou prišlo, že mám platiť zálohu 160€ a žiadnu zmluvu ešte nemám, to čo je za blbosť, stretol sa s tým niekto??
command
13.02.15,15:06
Bol som na tom podobne dokonca ja mam pripojku priamo na dvore ktoru vybudoval otec a povedali mi ze si ju mam dat nanovu vytrasovat geodetom a spravit nakres za 350€. V spp robia iba samy dementi. A dokonca mi 2 mesiace po vydani stavebneho povolenia poslali ze im mam poslat kompletnu dokumentaciu kvoli stavebnemu povoleniu.
aktak52
13.02.15,15:15
ale akože veď to nedáva logiku, že im máme niečo platiť a ešte nemusíme súhlasiť ani so zmluvou, ktorá nám má prísť zač. marca. ja už rátam s tým, že tam pôjdu neskutočné peniaze za nič, ale toto ma teda prekvapilo poriadne
command
13.02.15,18:01
Hej hej a dokonca ak do 2 vo vynimocnych pripadoch 3 rokov nezacnes odoberat plyn tak zrusia pripojku a prisla si o ten poplatok, ich netrapi ze napr. nemas peniaze . Po spravnosti by to malo byt tak ze plynari sa vyjadria ze suhlasia s napojením domu do súsatvy a je na tebe kedy to spravís a vtedy by si mala platit poplatok a vsetko