shirley19
13.02.15,12:03
dobry den, prosim o radu ako postupovat ak nastane situacia ak by zamestnanec bol nuteny sa ubytovat v mieste vykonu prace. napr. porada do neskorych vecernych hodin, pracovne stretnutie s klientom... je to mozne zauctovat ako naklad "prac.cesta". Jeho bydlisko je cca 65 km od pracoviska. a z uvedenho moze nastat takato situacia. Miesto vykonu prace je ureny konkretny region.
willma
13.02.15,11:13
chodí autom? Lebo ak hej tak 65km nie je vzdialenosť
shirley19
13.02.15,11:21
ano chodi sluz.autom... no ale ak beriem do uvahy napr, ze skonci neskoro vecer a rano opat do prace
shirley19
13.02.15,11:25
nie je mozne to ziadnym sposobom akceptovat? resp. potrebujem vediet ako sa to da, nie bohuzial nie je odpovedou :( uctovnici mi nevedia poradit :( potrebujem riesenie....
ivka70
13.02.15,12:01
Riesis 65 km? Ved to prejde rychlejsie ako napr. v BA sa dostane z jednej strany mesta na druhu.
Ubytovanie pre vlastneho zamestnanca v mieste vykonu prace nie je pracovna cesta. Ked sa boji soferovat po pracovnom stretnuti s klientom, zaplatte mu taxik domov.
ivka70
13.02.15,12:07
Manager, ked nechce ist domov (skor si myslim, ze kvoli alkoholu ako kvoli vzdialenosti :) ) tak nech si zaplati hotel sam.
Ak to je taky strasny vydavok, tak mu dajte odmeny v takej vyske nasledujuci mesiac ...
willma
13.02.15,12:18
tak to je o - ani neviem o čom - tiež mám robotu, kde chodím ku klientom, mesačne najazdím do 2000 km - niekedy viac, niekedy menej, v mieste výkonu spím len vtedy, keď na druhý deň mám návštevy v tom istom meste - resp. blízkom okolí - inak na otočku 300-500 km boli časy keď som otočila BA - východ a späť - vždy to bolo o plánovaní - ak toho bolo viac tak som prespala a keď nie tak domov. veľakrát čistý čas za volantom 5-6 hodín cestou 5-6 zastavení a rokovaní a kontrol všade tak minimálne hodinku a to na otočku.