sway
22.10.04,09:05
dúfam som to zvládla - namiesto práce sa tu hrajuškám - ale v rámci relaxu posielam vám k nahliadnutiu môjh pomocníka, ale nepožičiam!! - skúšam to už 3 x, v domnienke, že som sa naučila vkladať prílohy, tak Všetkých pozdravujem - á ešte - nebude tu minulopiatočná atmosféra????!!!

sway
janaGT
22.10.04,07:07
ten je ale kráááááááááásny, mala by ho vidieť moja malá dcéra
sway
22.10.04,07:18
ďakujem, poviem mu to !!!!
luebchenko
22.10.04,07:31
A na ktorú daň sa špecializuje? Žeby som aj ja začala s výcvikom. Ten môj zatiaľ takto strká ňufák len do misky so žrádlom! Darmožráč jeden. Ukážem mu ja, ako si slušní havovia zarábajú na krmivo!
sway
22.10.04,07:40
v momente fotenia dumal na daňou z príjmu - tá mu moc nesedí, ale DPH robí ľavou zadnou - hihihihi
Janca
22.10.04,07:40
Ten nas zase vyuziva, zneuziva nas na skrabkanie a roztahovanie sa po nasej posteli, ked zabudneme zavriet dvere. Chova sa ako spravny podnikatel - nic nerobit a vsetci sa starajte o mna, a nech mam plne brusko.
sway
22.10.04,07:43
tak a som v tom - asi nie som spravny podnikatel - nič z tých vecí nerobím a nemám, to si mi dala!!!
MirkaV
22.10.04,07:43
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Janca
22.10.04,07:45
Ved ja tiez hovorim o nasom psovi. Mne tak gruli v zaludku, ze asi uz opustim tuto poradu a idem sa do mesta najest a zaniest na DU DPH. Tak prajem oddychovy vikend kto moze.
sway
22.10.04,07:45
dík kráááááásne hodnotenie
lenkak
26.10.04,17:39
Nádherné, nemá to chybu. Lenka
zuzi
27.10.04,10:25
Nemôžete psíka dať ako súbor jpg alebo bmp, aby som si ho dala ako tapetu na plochu?Prosím!!! Niekedy sa cítim celkom ako on (aj vyzerám).
sway
27.10.04,10:50
No tak to Ti z duše závidím - že vyzeráš ako Scoty, je totiš najnádhernejší pes na svete!!, som rada že sa ti páči!
malo by sa to dať uložiť ako tapeta, len si ho musíš najskôr stiahnúť a uložiť a potom mi krásne ide uložiť, neviem či máš photo schop, skúsim ti ho priložiť ešte inak.neviem čo som stiahla, ale keď ho uložíš v inom programe malo by to fungovať. ahoj
zuzi
27.10.04,11:40
Nie som taká pekná, ale taká zmordovaná.
lenkak
27.10.04,11:56
Ahoj pošlem Ti to večer vo formate jpeg.Teraz akosi nestíham. Lenka
Nike
27.10.04,12:33
HI sway, krásne rozptýlenie, potešil si. Moja rotweilerka neznáša tieto tlačivá a nechová sa tak pokojne keď ich vidí.
AlaNR
27.10.04,13:17
Ahojte, ten kuťulo nemá chybu. Ja som zaťažená na takéto drobné milé stvorenia.
Nedalo by sa to v tom formáte .jpeg dať aj na poradu? Už by mi bolo treba zmeniť tapetu.
Díííííííky
lenkak
27.10.04,14:51
Tu je sľúbený jpeg súbor. Takže hor sa na tapety. Lenka
emily
28.10.04,13:01
Vrelá vďaka!
Čo keby si všetci poradcovia urobili takúto tapetu??? :)
ondrejvla
27.03.05,10:40
Ja ho mám ako tapetu na ploche, je rozkošný! A mámpocit, že mi aj pomáha. robota ide ľahšie.
luebchenko
27.03.05,11:29
Ja zas chcem toto!!! No neni tým "chlapom" svetažiť? :) ale po priznaniach si aj ja tak zdriemnem! :D
luebchenko
27.03.05,11:30
:D a naučím sa aj robiť s fotoeditorom :D - to bol pokus zmenšiť obrázok, tá dvojitá projekcia v mojom predchádzajúcom príspevku :D
bepo
27.03.05,12:34
To je vylepšené PIP-picture in picture :)
ajacik
27.03.05,17:03
a môj krásavec poteší niekoho ?
vladan
27.03.05,18:20
ajacik, ta to jaké krásne haviatko :D
ondrejvla
27.03.05,18:52
a môj krásavec poteší niekoho ?Ajačik, je krásny!! Alebo krásna?! Tiež tak vylihuje ako tí dvaja na obrázku pred ním?!
pyton
27.03.05,20:20
Ajačik, to je nádhera. Ako sa volá? /žeby Ajačik?:)/
ajacik
28.03.05,09:14
môj havino sa volá Jerry. a ako každý správny "účtovnícky" psík rád leží na všetkom. aj na daňovom priznaní. je to fakt, že ked niečo nechám na posteli alebo na zemi, tak v tom momente už číta a nakoniec na tom zaspí.

tu máte aj novšiu fotku. on sa strašne nerád fotí, tak sú to také narýchlo fotky.
luebchenko
28.03.05,09:32
aj ja si určite raz obstarám taký kabelkový model! Raz sme už skoro neodolali, zo skupinky bezdomovcov na Poštovej raz vybehlo čosi také, ako väčší čierny potkaník to vyzeralo, doslova a do písmena do dlane! Aj to bolo na predaj, len to bola fenečka no a to mi zablikala varovná signálka - susedia majú kríženca jazvečíka s rotvajlerom - príroda je mocná čarodejka, ktohovie čo by ten náš Salám s týmto trpaslíkom narobili.... A potom aj ploty a ohrady máme stavané (medzery) na veľkosť psa od 45 kg vyššie :D Ale sú nádherní títo krpatí ňuninkovia :)
ajacik
28.03.05,09:36
pekne si povedala, že kabelkový model. ale máš pravdu. mám na neho tašku na plece a ked sa mu nechce, alebo ked idem do obchodu, tak šup s ním do taštičky. a ako pyšne sa obzerá.
pyton
28.03.05,09:47
Je naozaj veľmi zlatý. U nás je už celý marec po zemi spústa dokladov, tiež by sa mal kde vyspať :). A je aj prítulný?
ajacik
28.03.05,10:03
je strašne prítulný. on je ako taký malý plyšový macko. len by sa túlil a túlil. a nadránom, ked chce ešte tmu, príde ku mne, buchne do mna, ja mu zdvihnem paplon a šup pod paplonik. ja by som takého psíka dopriala každému. ved ak bude mať niektorý žilinčan záujem, tak ho môže vidieť :-)
pyton
28.03.05,10:11
Tak to je super, že je aj taký maznáčik ako vyzerá. Tak nám ostatným nežilinčanom - aspoň to foto občas, dobre? Tak zatiaľ dík za tie pekné fotky. /Ešte by sa mohol aj naučiť účtovať, že, keď už toľko chodí po tých dokladoch./
smajlinka
28.03.05,10:33
Ringo - my zasa mame v rodine takehoto psika :)
DanielaSL
28.03.05,15:01
a takéto milé zvieratko by ste nechceli ?
ajacik
28.03.05,17:34
ňufino je krásny. ja som si tiež povedala, že ked už nebude môj havino (to bude ešte dlho), tak by som si zaobstarala zajka. zdá sa mi strašne prítulný. taký havo, s ktorým netreba chodiť von. nedokáže asi tak prejaviť lásku a náklonnosť, ale je to strašne milé.
DanielaSL
28.03.05,19:25
ňufino je krásny. ja som si tiež povedala, že ked už nebude môj havino (to bude ešte dlho), tak by som si zaobstarala zajka. zdá sa mi strašne prítulný. taký havo, s ktorým netreba chodiť von. nedokáže asi tak prejaviť lásku a náklonnosť, ale je to strašne milé. No je milý, aj keď so psíkom sa to ozaj nedá porovnať - mám skúsenosti.Ale je to tiež múdry , miestami až mazaný tvorček. Náš sa napríklad moc maznať nedá , ale aj pohľad na neho ako si hovie v klietke poteší.
ajacik
28.03.05,19:38
no, ešteže si povedal. to už viem, že ho asi nebudem mať. lebo ja by som ho chcela práve na maznanie. to je na tom to najkrajšie.
luba3
30.03.05,18:00
Nádherný psík ,kedby sme nemali alaergiu celá rodina,tak máme takého istého.
ZuzanaA
31.03.05,07:05
A toto je môj drobček :D :p
brm
31.03.05,14:18
Ja zas chcem toto!!! No neni tým "chlapom" svetažiť? :) ale po priznaniach si aj ja tak zdriemnem! :Dto sú celí chalpi, baby makajú, a oni sú hore...oným šak viete čím, pupkom
DanielaSL
31.03.05,15:39
:) Všetky tie zvieratká sú milé. Pozdravujem všetkých milovníkov zvierat.
DanielaSL
31.03.05,15:41
dúfam som to zvládla - namiesto práce sa tu hrajuškám - ale v rámci relaxu posielam vám k nahliadnutiu môjh pomocníka, ale nepožičiam!! - skúšam to už 3 x, v domnienke, že som sa naučila vkladať prílohy, tak Všetkých pozdravujem - á ešte - nebude tu minulopiatočná atmosféra????!!!

sway
Tak ten tvoj pes sa tak zapáčil môjmu synovi , že ho poslal do školy svojej asistentke na ekonómii. :) A ja som si ho dala tiež ako tapetu.
Evaman
31.03.05,15:49
Aj ja by som chcela takého "kabelkového" aby som si ho aj do práce mohla zobrať aby nebol nikdy sám doma. A v práci by ma aspoň vždy rozveselil. Ja som mala zas mačinu - bola strašný maznák, kde som sa pohla , tam aj ona ale zato keď namala náladu ani po mne nemňukla. Pred vianocami však odišla navždy. Mala 15 rokov. Ľudských, neviem koľko je to mačacích.Fotku prilepiť neviem, škoda , ukázala by som vám ju.
Aj ja zdravím všetkých milovníkov zvierat.
brm
31.03.05,18:06
Aj ja by som chcela takého "kabelkového" aby som si ho aj do práce mohla zobrať aby nebol nikdy sám doma. A v práci by ma aspoň vždy rozveselil. Ja som mala zas mačinu - bola strašný maznák, kde som sa pohla , tam aj ona ale zato keď namala náladu ani po mne nemňukla. Pred vianocami však odišla navždy. Mala 15 rokov. Ľudských, neviem koľko je to mačacích.Fotku prilepiť neviem, škoda , ukázala by som vám ju.
Aj ja zdravím všetkých milovníkov zvierat.aj ja chcem cicu, vraj je to dobrý antistres...
ajacik
31.03.05,20:11
ja sa vám pochválim. dnes som môjho havina (yorkshirskeho teriera, kto by nebol v obraze :)) sama ostrihala. lebo mi je ľúto vyhodiť v salohe 5OO,-. tak som zobrala nožnice, psa a odvahu.......a výsledok je krásny. okolo pusy má trošku "schody", ale to dorastie :-)
Odfotím a pošlem vám foto. ale až ked mu dorastú tie schody :-)
pekný večer všetkým
babenko1
31.03.05,20:52
odfoť ho aj s tými schodíkmi.. :-)))
brm
01.04.05,06:07
Ja som smutný, lebo mňa panička ostrihala veľmi na krátko, hlavne ofinu :Dtakto sa tvári môj sedemnásť a pol ročný synáčik keď chce po mne peniaze...
luebchenko
01.04.05,11:09
aj ja chcem cicu, vraj je to dobrý antistres...Karkulka, naša externá mačka zasa žere za dvoch a brucho pomaly po zemi vláči... Daj vedieť aký model chceš, obvykle to býva zmes všehochutí čo nám behajú po dvore zo širokého okolia :D
brm
01.04.05,12:26
Karkulka, naša externá mačka zasa žere za dvoch a brucho pomaly po zemi vláči... Daj vedieť aký model chceš, obvykle to býva zmes všehochutí čo nám behajú po dvore zo širokého okolia :Dale ja chcem internú cicu, do bytu... a najprv musím presvedčiť domáceho tigriša čo si myslí že je hlava rodiny,hii...a je mi jedno, či bude to bude ryšavá, pásikavá,fľakatá, jednofarebná, s papučkami...ale neviem, čo je lepšie či cica alebo kocúrisko, babo raď
accad
01.04.05,12:36
Naši pratelia majú mačku (vykastrovanú). Večer ju vypustia z bytovky a ktorý sused ide v noci domov ju pustí do baráku a ona už kňučí pod dverami. Ak o 2.00 nie je pod dverami, tak musia zísť pred barák oni. Je ako hodinky. Kocúr by pravdepodobne celú noc obiehal revír a ráno dotiahol domov. Občas aj po výprasku. Mačky sú vraj vernejšie ako kocúry. Tých niekedy neuvidíš aj niekoľko dní.
Myro
03.04.05,17:34
tu posielam pre zmenu Murkov... :D Mimochodom... ja mam strasne rad macky :p
petra:-)
03.04.05,18:20
Tá modrooká cica je pekná, len nejako prísne pozerá :eek:
Ja mám radšej havkáčov, sú vernejší a nie sú taký namyslení ako mačky. Keby som si mala vybrať medzi mačkou a kocúrom, tak určite mačku. Je prítulnejšia a drží sa viac doma. Kocúr je tulák. :)
pyton
03.04.05,18:33
Na www.slobodazvierat.sk sú nafotené tiež nádherné tvory k odberu. Aj pekné malé mačiatka. Tie fotky vašich miláčikov sú nádherné napr. ten šedý pudlík je vysnívaný pes môjho detstva, no čo už.
ZuzanaA
04.04.05,10:00
Pyton, díky, ten pudlík je môj :D a prečo, si nedopraješ tiež takého?
pyton
04.04.05,14:48
Juj, ZuzkaA, keby sme bývali v rod. dome, to by bolo iné. Takto si ho doprajem snáď na dôchodku. / keď ma s ním pustia do domova dôchodcov:D / A ako sa volá tvoj ňufko?
accad
17.04.05,19:41
Konečne sa aj mne podarilo nafotiť moju lásku v kľude. Teraz je jej najobľúbenejšie miesto v záhone ruží. Dlho jej to ale asi nevydrží. Ruže sa začínajú prebúdzať a už tam nepolezie. Volá sa Darja a pôvodom je z Rumunska.
ola
17.04.05,20:28
Editka, ten hafan je nádherný. Vyzerá tak ušľachtilo, venuje sa poľovníctvu? :) Je to pekná fotografia aj s tým záhradným zátiším...sa mi to páči
accad
17.04.05,20:45
Rasou je to poľovnícky pes. Keď bola u nás asi týždeň, tak sa jej podarilo padnúť do otvoru od septiku v momente keď manžel ukazoval septik človeku od hovnocucu. Chvalabohu, že sa v okamihu vynorila, muž ju schmatol za uši a vytiahol von. Potom ju hadicou ostriekal a odvtedy sa bojí vody. Keď máme spustené polievače na záhrade, obchádza ich a keď nedajbože polievame hadicou, tak je na druhom konci záhrady. Asi ju to poznačilo. Nikto z nás nie je zameraný na poľovníctvo, dostala sa k nám náhodou, nemá výchovu, poslúcha len manžela a ja som len osoba, ktorú ovláda. Ale odkedy ju máme zmenila mňa aj manžela vo vzťahu k zvieratám. A to zelené pozadie je môj relax po strese.
dara
18.04.05,04:19
ahoj, accad ten havko je krásny ja mám doma tiež yorkiho :)
Anna Priščáková
18.04.05,05:45
ten tvoj pomocník je nádherný,
hanka
ajacik
18.04.05,06:33
ahoj, accad ten havko je krásny ja mám doma tiež yorkiho :)
ten yorki je môj :). ale budem veľmi rada, ak zverejníš foto aj tvojho miláčika. sú to krásni psíkovia a ja sa musím otočiť za každým, ktorý točí zadočkom po ulici. daj foto :-)
Muška
18.04.05,12:05
Editka, ten Tvoj hafan, je prekrásny. Brat mal presne takého a odsťahoval sa z Bratislavy, aby mal jeho pes lepší život. Bohužial aj tak havinko umrel, ale už má ďalších dvoch. Taká sme my "šibnutá" rodina.
vladan
18.04.05,12:13
muška, pripni tu tú svoju prachovku :D
sway
18.04.05,12:14
pridávam sa je nádherný!!!!:p , môjoh Scotyho(ten s daňovým priznaniím) by mal na večeru ! - ja sa veľkých psov trocha bojím...., ale je krásny to je fak a tiež sa tvári ako niečia "láska" - je vidno, že sa má dobre - !!!;)
ja len furt tvrdím, že je nezmysel, že sa hovorí "taký psí život!" - ja by som chcela mať život toho môjho!!!
Armola
18.04.05,12:43
Konečne sa aj mne podarilo pripnut obrazok! No toto je moja LILI. Ona je naše slniečko. Na fotke cerstvo okupana a akurat sa utiera do svojho ruzoveho zajacika, ktory je vacsi od nej. Vzdy sa obmota okolo zajaca a potom nikdy neviem kde ma hlavicku.
Je to male sidlo, trosku tucnucke ale nevymenila by som ju za nic na svete.http://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif
ALDA
18.04.05,14:20
ARMOLA, to si tomu dala.Moji malí škorci to videli,keď prídu, len havkov chcú pozarať a takého istého ako vidia aj kúpiť!! Ale je skutočne zlaté,milé!!
Muška
18.04.05,17:47
muška, pripni tu tú svoju prachovku :DVladka, ja to bohužial neviem, musím počkať na dcéru. Včas oznámim.
petra:-)
18.04.05,18:25
My nemôžme mať doma chlpáčika, lebo máme alergiu, tak sa tešíme aspoň z rybičiek
Armola
19.04.05,05:29
ARMOLA, to si tomu dala.Moji malí škorci to videli,keď prídu, len havkov chcú pozarať a takého istého ako vidia aj kúpiť!! Ale je skutočne zlaté,milé!!Alda dakujem. Som rada, ze aj tebe aj tvojim "skorcom" sa lubi tato mala expertka. Odkedy ju mame vzdy nas s niecim prekvapi a neprejde den aby sme sa nezasmiali na tom aka je podarena.
ZuzanaA
19.04.05,05:57
A okrem psíka ešte mám doma aj toto: :D
dvapac
02.09.08,10:27
jeee.... to co je?
Zoltán Kovács
02.09.08,11:29
jeee.... to co je?

Je to kanárik. s nami tiež jeden žil 16 rokov.