DanielaSL
11.05.06,09:13
Chcela by som sa opýtať aké máte skúsenosti a čo by ste mi poradili , že akú farbu je najlepšie použiť na zhrdzavenú plechovú strechu. Za všetky rady ďakujem.:)
DanielaSL
11.05.06,14:59
Nikto nevie poradiť?
ayya
11.05.06,15:57
Nikto nevie poradiť?

co sa tyka striech, tak moc nie ... ale pripomenulo mi to jednu staru prihodu, neviem odololat aby som ju nenapisala:
kolegyniam som s vaznou tvarou v ramci letnych debat o "rychlosakaziacich" udeninach povedala, ze mam recept (kdesi vycitany) na pouzitie trosku, fakt iba trosicku nazelenalych udenin. Tak si vsetky povytahovali papiere a pera a ja som im zacala diktovat:
udeniny nakrajame na uhladne asi 1 cm kocky a potom za staleho miesania - splachujeme vo WC
:D :D :D

tym ale nechcem povedat, ze vasu strechu treba rovno splachnut, to naozaj nie ... a dufam, ze si sa nenahnevala teraz na mna :)
DanielaSL
11.05.06,18:16
Ayya nie...aspoň si to posunula...a nejde ani o moju strechu , chcela to vedieť moja dobrá kamarátka, tiež poraďáčka , ale neprispievajúca. A pobavilo ma to.:)
vema
11.05.06,18:43
Danka,my sme vlani malovali strechu na chate.Nebola síce hrdzavá,ale bolo treba ju už dať do poriadku.Najprv sme ju natreli podkladovou farbou a potom riadnou.Neviem už názov farieb, ale v obchode /Farby-laky ti dobre poradia.Ja som tiež tak postupovala.Je taká podkladová farba, ktorá sa môže natierať priamo na hrdzu.Veselé malovanie...
mata.srnkova
19.08.09,11:38
Najlepsia farba na strechu je Pegarust
majklsvk
23.05.10,12:48
Ja mam velmi dobru skusenost s farbou Komaprim 2v1. Je to zakladna a vrchna farba na strechu, ktora sa moze natierat aj na hrdzavy podklad. Ja som nou natieral cca 200m2 mierne skorodovanej strechy. Potrebne je ale olupujucu hrdzu odstranit a prebrusit. Strecha je nou natreta uz 2 roky a zatial nebadam ziadne znamky poskodenia nateru a to byvam na severe na Kysuciach, takze mrazy a snehu tu mavame riadne :) Ďalšie informacie najdes napriklad cez google, alebo na specializovanej stranke o farbach.
AlaNR
24.05.10,08:57
Myslím, že odkedy sem Daniela tému pridala, už má tú strechu možno aj druhýkrát zhrdzavenú:D
Ala rada dobrá ;)
erzet
24.05.10,09:33
Chcela by som sa opýtať aké máte skúsenosti a čo by ste mi poradili , že akú farbu je najlepšie použiť na zhrdzavenú plechovú strechu. Za všetky rady ďakujem.:)
www.slovlak.sk
Renokov
erzet
25.05.10,06:37
Myslím, že odkedy sem Daniela tému pridala, už má tú strechu možno aj druhýkrát zhrdzavenú:D
Ala rada dobrá ;)
Ja som si to tiež nevšimol