silvika72
16.02.15,07:59
Zdravim vsetkych poradakov. Pred par mesiacmi som sem prisla po radu ohladne mojej maminy, ktorej zacal vazne kolisat tlak. Jeden den 80/45, o dva tri dni neskor, kedze sme potom museli niektore lieky vynechat kludne aj 180/70. Nie a nie sa to ustalit a nasledky sa dostavili.... Minuly tyzden sme ju rano nasli podla vsetkeho v epileptickom zachvate, ktory bol dosledkom zrejme jemneho krvacia do medzimozgoveho priestoru, dutin, neviem to presne specifikovat. Rano jej pohotovost namerala 200/90 ... Skoncila na Jiske, kde je doteraz, nastatie to nemalo ziadne vaznejsie dosledky, komunikuje a podla vsetkeho to nebude mat ziadne nasledky. Ale kedze sa chcem vyhnut podobnemu traumatickemu zazitku, chcem zmenit jej lekara, ku ktoremu chodi uz sice roky, ale v poseldnom case akoby na nu nemal cas... Par krat som s nim o tom hovorila a nechcel nic menit na jej medikacii, moje obavy ignoroval a takto to dopadlo. Preto sa chcem poprosit niekoho, kto by poznal skutocne kvalitneho a zodpovednejsieho lekara, ktory by mal iny pristup. Dakujem velmi pekne. Jedna sa o Bratislavu a okolie.