Jánoš ml.
16.02.15,11:02
Ma niekto skusenosti s touto agenturov? Pozor su to zlodeji.
arizona
16.02.15,11:28
Ma niekto skusenosti s touto agenturov? Pozor su to zlodeji.
Ak chces niekoho obvinit,tak napis konkretne,lebo takto tema nema ziaden zmysel,ide iba o neoddovodne ohovaranie.
snehuliak1
26.03.15,12:16
Dobrý deň,
Letuswork je nespohľahliva agentúra nikomu neodporúčam cez nich pracovať, dĺžia peniaze viacerým pracovníkom čo cez nich pracovali tak NEODPORÚČAM sú to klamári a zlodeji !!!!!!
kopretinka
19.04.15,09:02
môžeš mi vysvetliť,prečo si to zaradil do rubriky Vianoce?? :eek: furt len opravujem,presúvam,zaraďujem,keby ste ako zadávatelia otázok trošku aj rozmýšľali a prekontrolovali si zadanie pred odkliknutím,to je tak ťažké?
A načo zakladáš tému dupľovane! už tu jednu takúto máš.
pettep
22.05.15,04:22
Lidi POZOR - LETUSWORK Liepzig sou zlodeji, nechaj vás pracovat a pak nevyplatej!!! Ja tak přišel o 2mesíce cca 5000euro, sou to banda a pak vás začnou vydírat podepíšete smlouvu a ste v prdeli!!! Uwe Marker, Maik Edler, Ivana Hanschman. Nejsem sám kdo jim naletel.
Rudi-El
28.05.15,07:55
Pracuji s letuswork Leipzig delsi dobu a vse probihalo a probiha v naprostem poradku.
Mohu doporucit!
Rudi-El
28.05.15,07:56
Pracuji s letuswork Leipzig delsi dobu a vse bylo a je v poradku.
Mohu doporucit!
taiko
28.05.15,08:02
zaujimave, ze si na porade zaregistrovany od dnes a uz nahodou mozes dat svoju skusenost do dnes zalozenej temy.
jslancik
28.05.15,08:06
dnes založená teda nebola
taiko
28.05.15,08:14
ta druha co zalozil a co som ju sem presuul bola myslim zalozena dnes. Ale mozno ju zalozil len omylom a chcel len do tejto temy odpovedat
vla.nov
05.06.15,07:50
Mam podobne zkusenosti s Letuswork Leipzig. Penize jsem vzdy dostal. Vse bylo a je bez problemu!
arizona
05.06.15,09:21
a kvoli tomu si sa dnes obtazoval zaregistrovat na Porade, co? Rovnako ako Rudi-El :-P...prisiel,zaregistroval sa, prihodil nenapadnu reklamu a od toho momentu sa na Porade neukazal.../ to pre vasu firmu nie je dobra reklama,ak potrebujete toto robit.../
pista m
11.12.15,20:02
.vsetko vybavia ,zariadia Supeer spolupraca pracujem cez nich kopu rokov,nic mi nedlžia ...., co slubili alebo slubia vsetko aj dodrzia--- absolutne spolahlivy a daju aj odmeny... popripade si s vami predyskutuju problemy pri salke kavy..... komunikacia- vzdy su kedykolvek ochotny pomoct a vyjednat tie najlepsie podmienky pre vasu pracu. Nepoznam ludi ktory by boli oklamany alebo im bolo neakym sposobom ublizene..a ak sa aj nieco udialo zle tak len preto, ze som bol neschopny len a len ja. ..Vsetko je robene tak ,aby som bol v prvom rade spokojny ja..... Odporucam.......?.Rudi-El spravne je napisat v nie s ok. Dobra robota sa chvali sama .
Eltico
08.11.17,15:37
Dobrý den: jsme česká firma pracující mimo jiné v Německu.
V minulosti jsme pracovali po firmu Letuswork z Lipska (DE297330992).

Tato firma nám dle naší evidence nezaplatila částku převyšující 15 000 Eur a podle jejich současného chování již platit nehodlá.
Nesmyslně argumentuje s cílem vyhnout se povinnosti zaplatit.

Nehodláme celo věc přejít a připravujeme kroky k právnímu vynucení zaplacení.

V této souvislosti hledáme podobně poškozené firmy a osoby za účelem společného postupu.

Dovolujeme si upozornit, že nehledáme domněnky ani názory, hledáme relevantní poškozené dodavatele, jež pro Letuswork pracovali, umí svou pohledávku popsat co do důvodu a výše
a doložit zaslanou fakturu nebo výkaz, případně sdělit, jak s nimi bylo jednáno.

Za Letuswork s námi jednali:



Paní Hausbeck, jednatelka společnosti, německá občanka
Paní Hanschmann, občanka ČR, údajně organizační pracovník
Pan Merker, občan Německa, údajně technik

V případě, že máte o společný postup zájem, kontaktujte prosím:

info@eltico.cz
nebo Šárku Ichovou Tel: 00420777317447 E-mail: sarka.ichova@eltico.cz