evelink
16.02.15,11:32
Vie niekto zistit majitela telefonneho čisla,mužovi chodia sms-sexuálne a potrebujem dôkaz:-.
buchač
16.02.15,10:41
Vie, čoby nie .

Len záleží od okolností, že v akom duchu sú vedené a na aký účel potrebuješ ten dôkaz.

Ak sa chceš mužovi dostať na kobylku a urobiť doma peklo, tak nemáš nárok.
Ak sa mieniš hnať do rozvodu, tak dôkaz by snáď mohol získať právnik.

Ak sa jedná o obťažujúce SMSky, tak je potrebné navštíviť najbližšie oddelenie PZ alebo prokuratúru a podať trestné oznámenie na neznámeho páchateľa. Ten zvyšok už vybavia orgány činné v trestnom konaní.
kn-alka
16.02.15,10:41
hoď číslo do googla, alebo potom trestné oznámenie, polícia si majiteľa čísla nájde
evelink
16.02.15,10:46
Už som skúšala googl ale nič...určite ide o jeho neveru a ja chcem dôkazy...
Chobot
16.02.15,10:49
A chodia iba od jedného účastníka? Alebo to posielajú viacerí?

Nedávno bolo v správach, že rodičia kúpili mobil dcére (nové číslo) a začali im chodiť erotické obťaažujúce SMSky. Po reklamácii bolo zistené, že to číslo patrilo predtým niekomu, kto potom zmluvu zrušil. Takže číslo pridelili novým zákazníkom. A pravdepodobne tí, čo posielali tie SMSky asi boli zákazníkmi tej predchádzajúcej osoby.

Niečo ešte hovorili v tom zmysle, že operátor môže prideliť číslo ukončeného účastníka novému účastníkovi.

Ak to číslo mal predtým a až teraz mu začali chodiť tie SMS, tak nech zavolá späť a vysvetlí odosielateľovi, aby s tým prestal. Ak neprestane, potom by som išiel na políciu. Možno ten dotyčný len dostal od nejakej "dámy", ktorá nechcela byť od neho otravovaná falošné číslo (číslo tvojho muža). Nezaťažuj zbytočne políciu s tým, čo dokážete aj sami vyriešiť jedným telefonátom.
Chobot
16.02.15,10:51
Inak zadanie je nejasné. Pokiaľ chceš len odpoveď na otázku, či vie niekto zistiť majiteľa, tak odpoveď je áno, vie to operátor a polícia. S trochou šťastia aj ktokoľvek, ak sa číslo nájde na internete (napr. v inzeráte, alebo v kontaktoch určitej osoby)
.
kn-alka
16.02.15,10:51
ked príde manžel domov, postav sa do prostred izby s nahnevaným výrazom a povedz: JA UŽ VŠETKO VIEM !!!! ............. a vydrž mlčať aspoň 5 minút :D :D :D
Chobot
16.02.15,11:01
TAk to je potom úplne iná situácia. Aký dôkaz potrebuješ? Žiarlivej frajerky či manželky? Ako vieš, že mu chodia sexuálne sms-ky? TY MU POZERÁŠ MOBIL??????
evelink
16.02.15,11:11
Teba asi nikto nepodviedol...je to dosť blbá situácia a sms som našla...ano pozerala som mu mobil...
avalik
16.02.15,11:19
Ved sa muza opytaj na rovinu, ked uz si sa mu hrabala v mobile.
Na co ti je identita odosielatela ako dokaz? Co ked mu to posiela nejaka "chora" osoba, alebo je to omyl.

Ak sa chces rozviest tak podaj navrh. Ak sa rozvadzat nechces a naozaj ti bol neverny tak si to vydiskutujte to medzi sebou a dohodnite sa ako dalej.
arizona
16.02.15,11:27
To,ze muzovi chodia sexualne sms z neznameho cisla este neznamena neveru! Mozno je v tom nevinne. Ine by bolo,keby chodili taketo sms adresovane konkterne jemu a on by na ne odpovedal. Radsej si o tom pohovor s manzelom vysvetlite si to. Ak mas podozrenie na neveru,hladaj chybu nielen v nom,ale aj v sebe
Peggynka
16.02.15,11:27
A k čomu ten dôkaz potrebuješ? Však to,že si stratila dôveru v muža už naznačuje aj to,že mu kontroluješ mobil (čo by si nemala).Chceš vedieť kto to je? A načo ti to je?Je ti neverný,tak ho posaď na zadok a podebatuj o čo ide a podľa odpovede sa zariaď.Ak sa chceš rozviesť,na to nepotrebuješ dôkaz SMS,ktorý si získala nezákonne.
Durov
16.02.15,12:41
A čo tak skúsiť na to číslo zavolať ???
evelink
16.02.15,13:55
Myslím nato a čo akože poviem?Halo spíte s mojím mužom?
Tweety
16.02.15,13:57
a muža si sa už opýtala?
evelink
16.02.15,14:00
Určite by zatlkal.....
Tweety
16.02.15,14:02
Už si sa ho pýtala? Možno ani nebude zatlkať.
Peggynka
16.02.15,14:08
Možno je taký zbabelý,že to nerieši priamo,ale takto (chce aby sa to dozvedela).Žeby chlapi boli až také padavky ? Hmmm :mee:
vanysta
16.02.15,14:08
.
evuš
16.02.15,14:08
Ty chceš vedieť, kto mu píše ? Sú to sms písané konkrétne jemu ? Ak áno, tak mu rovno povedz, že o nich vieš a chceš vedieť o tom pravdu...uvidíš ako zareaguje.... Ak Ťa podvádza, chceš sa s ňou stretnúť a ju ubiť, vykričať jej to, alebo ju pochváliť ;-) ?? Mne by bolo jedno, ktorá mu to píše, mňa by zaujímalo Prečo sa to stalo..a čo s tým mieni muž robiť....
evelink
16.02.15,14:09
Už pred pár rokmi som zistila toto číslo dala som si urobit výpis z jeho mobilu,písali si,volali,vtedy sa mi to dalo robila som u neho,ukázala som mu výpis a on nato vraj siz nej robí srandu,ale teraz sú tie sms výlučne o prežití super sexu...neviem už čo s tým.
Peggynka
16.02.15,14:16
Presne tak,súhlas.Keď mám muža sukničkára,tak je úplne jedno,či je to Hanča,Zuza alebo Eržika.Je svojprávny a za svoje konanie je len on zodpovedný.Trápne sú ženy,ktoré to riešia s milenkami.
Peggynka
16.02.15,14:17
Teraz to vyzerá,že si robí srandu z teba (a už roky).Ako,že nevieš,čo s tým ? Rieš to !
Tweety
16.02.15,14:24
tak to rieš ale s mužom, nie s dotyčnou
evelink
16.02.15,14:26
Aj mne je jedno ako sa volá,len sa obávam že zase si bude vymýslat a zlá budem ja že som sa mu hrabala v mobile...
Tweety
16.02.15,14:27
len tak naokraj, na čo ti je muž, ktorý má bokovky?
evuš
16.02.15,14:36
1/ by som mu povedala, že som spravila chybu, že som mu prehrabala mobil, ale nie až takú ako on, že Ťa ťahá za nos roky....
2/ máte deti ?
3/ ak nemáš deti, odišla by som od neho
4/ má firmu, a Ty mu to trpíš kvôli prachom ?
fortunka
16.02.15,14:39
Vobec nie, Dobry den, chodia mi od vas krasne SMSky, kto je tam? :)
kopretinka
16.02.15,14:40
Ak sa chceš rozviesť,nemôžeš ako dôkaz predložiť takúto smsku.
Ak sa rozviesť nechceš,tak nerieš.
Anika61
16.02.15,15:21
Ja Ta uplne chapem,chces dokaz-zila som so''suknickarom''aj ked som ho videla na vlastne oci-zakazdym ma presvedcil,ze on je v tom nevinne,ze ja si namyslam,ze dokonca zle vidim,zle pocujem-poviem Ti bola som z toho ku koncu/lebo koniec raz pride:-) /taka zmagorena'',ze som samu seba presvedcila,ze sa mi to iba mne tak vidi....
Su dve moznosti-nevsimat si to,ak mas na to zaludok....alebo vykaslat''sa na neho a neznizovat sa na jeho uroven-ak Ta podvadza,bude to robit stale.
korela
17.02.15,00:55
Júúúúj, Anika61, čo si to tu napísala? Doteraz som nepočula od žiadneho psychológa s diplomom nič iné iba to, že za situáciu vo vzťahu môžu obaja partneri. Mohla si za jeho správanie? Mám pocit, že asi nie, rovnako ako veľmi veľa iných manželiek. Už keď iba berieme do úvahy ženatých homosexuálov, lesbičky, tak sa táto ich domnienka vylučuje aj sama. Nehovoriac ešte o rôznych úchylkách a pod. Že je za všetkým žena, to by som aj súhlasila, avšak nemusí to byť vždy manželka. Blbé na celej situácii v prvom rade je, že vôbec žena dokáže nemilosrdne ublížiť ďalšej žene a po druhé, ako tu zvyknem vravievať, že za jednou pravdou je pravda druhá. Preto píšem, že psychológovia idú iba po povrchu. Nevidia príčinu dôvodu vzniku nevery, ale aj iných vzťahov. Pritom je to také jednoduché na to prísť aj samému človeku. Akcia vždy vyvolá reakciu. Jedno kedy. Ale dostaví sa. Keby to cirkev v 6. st. nevyhodila zo "svojich" materiálov, možno by dnes bola aspoň západná kresťanská civilizácia v morálke a pokore k životu trochu ďalej.
Keď takáto situácia nastane (nevera), psychológ môže stále iba odporučiť riešenie, i keď dobré, ale vždy je to na tej dvojici, ako sa rozhodne. Vždy sú k dispozícii aspoň dve riešenia. Buď A alebo B. Buď sa rozídu alebo sa pretrápia až ku koncu. Ak sú tam maloleté deti, trápiť sa budú tak či tak. Ich osud. Nepríjemné. Tých možností pre neveru je iks a nemôže za ňu vždy manželka.
Pisateľke - ži svoj život, ako, to je jedno, ale najmä svoj život ži. Nie jeho. A rob to čo cítiš, nie čo ti radia druhí. Kvôli budúcnosti.
Neviem ako by sa zatváril štyridsiatnik s deťmi, ženatý 20 r., keby našiel v spálni manželku s partnerkou. Stalo sa. Zato ten chlap určite nemohol.
korela
17.02.15,01:04
Nájdi si súkromné očko, zistí ti za peniaze všetko. Meno majiteľa t.č. by si mohla mať do hodiny.
Ja som raz riešila problém komu patrí ŠPZ, išla som na okrsok v nie frekvetovanom čase, vôbec ma nepoznali, posadil ma, sadol za PC, vyhľadal nielen majiteľa, ale mi dal aj t. č. aj jeho pracovisko. Pochopil o čo ide. Stačilo poďakovať. Aj tak sa dá. Podľa toho, na koho natrafíš.
.
Neviem, prečo ľudia riešia, koľko stojí očko. Hlavne ak na to dotyčný má. Ak chce niekto vedieť pravdu, nech si zaplatí. Nechápem, čo tu kto zasa úplne, ale úplne zbytočne rieši. A hlavne, keď sa to ani netýka jeho.
Ak sa dnes nedajú získať informácie od okrskovej polície, tak sa nedajú. Ja som opisovala svoj reálny prípad normálneho prístupu. A nie je to až tak vzdialená minulosť, ale je to fakt iba o trochu viac ako tie tri roky.
Samozrejme, že očká musia mať pri svojej práci kontakty rovnako asi ako investigatívci.
Dopísala som to sem, nakoľko sa nedá príspevok zaradiť do komentára.
buchač
17.02.15,06:35
Dám na správnu mieru Tvoje info.

Súkromné očko nejak neriešim. Aj očko by muselo mať známosti pri prepážke (alebo inde), aby sa dostalo k info. Samozrejme, že dobré známosti. Alebo by tá infoška stála solídny úplatok, nakoľko za poskytnutie takýchto informácii je padák.

----------------------------------------------------------------------------

Poskytnutie info o ŠPZ je tiež niečo podobné, už to nie je tak jednoduché, ako bolo pred 2-3 rokmi. Vstup do systému je potrebné aj patrične zdôvodniť, daný príslušník sa prihlási a je zároveň evidovaný, ...že prečo, načo, začo...

===========================================

....a info mám z prvej ruky....;)
lujza.j
17.02.15,06:49
Je to tak....bezny pesiak nema sancu iba tak.....uznesko s obv.mas hned....
Peggynka
17.02.15,07:00
Načo komplikovať,však súkromné očko môže chlapa sledovať fyzicky,kde chodí a za kým,keď už .
buchač
17.02.15,07:09
Súkromné očko je pohroma na financie...stovky € jeden nestíha ťahať z bugiľáru ...
Peggynka
17.02.15,07:13
:D asi vieš,čo si myslím ja :eek:
buchač
17.02.15,07:22
Ja dnes nemienim myslieť..:D :D :D Dnes budem dokonca rozmýšľať...;) Ale to je o inom.

=========================================

Na otázku som v podstate odpovedal.
Na druhej strane sa čudujem, že dodyčná "dáma" vliezla manželovi do mobilu. Potom mu asi lezie aj inde a nie iba do slipov.

Už som niekde spomínal :
NEEXISTUJE, aby partner partnerovi liezol do súkromia !!!
Je úplne jedno, či vrecko na rifliach, obleku, mobil, či peňaženka...a či aj PC.
Anika61
17.02.15,08:47
Korela:-) Prvej vete nerozumiem.....juuuuj co si to tu napisala?....nuz pravdu a vlastnu skusenost...primoc intimne???
Ostatnemu co si pisala ako-tak rozumiem-aj ked som to musela citat 5krat:-) :-)
korela
17.02.15,09:46
Júúúj? Tým som vyjadrila, že si si dovolila napísať pravdu. Pretože ako odznelo aj v jednom príspevku vyššie "Ak mas podozrenie na neveru,hladaj chybu nielen v nom,ale aj v sebe". Omyl.
Za celý život som nepočula a nečítala v jednom rozhovore alebo článku, že to nemusí byť iba partnerova chyba, ak príde k nevere. Ani raz som nečítala, nepočula pridať jedinú vetu od psychológov, že existujú aj výnimky. Toto sa natlačí ľuďom do hláv a tí bez premýšľania to berú ako fakt.
Nemôže za neveru vždy partner.
Hlavne, že si to nakoniec pochopila. Ďakujem.
.
Ale kto chce mať problémy, nech lezie druhému do výsostne súkromnej zóny. Čo hľadá, to nájde.
Ale zadávateľka tam zrejme vošla iba preto, že to vycítila. Nesúdim, je to jej rozhodnutie.
Ako príde žena na neveru, je už úplne iná kapitola, čo muži tak ľahko nepochopia. Okrem zmeny vonkajšieho správania na ňom zanecháva stopy milenka, čo každá žena z trvalého vzťahu vycíti vždy.
Anika61
17.02.15,10:41
Tiez nesuhlasim,ze v kazdom pripade su na vine obe strany,je to individualne...k psychologom len tolko-nemozes posudzovat vseobecne.....dalsia vec je respektovanie sukromia partnera-respektujem,pokial nemam dovod ,ze on nerespektuje moju doveru,moje city ,vlastnu rodinu..--a nasledne riesim.