Monika Ščasná
16.02.15,19:23
Zdravím :)
Mám doma menšiu dilemu a neviem si rady, tak hľadám informácia kade-tade na internete. Momentálne mám prácu na dobu neurčitnú, no uvažujem o zmene zamestnania kvôli možnosti vyššieho mesačného zárobku v novej práci, ktorú mám vyhliadnutú. Problém je však ten, že by som v novej robote pracovala cez agentúru a odrádza ma fakt, že netuším, ako by to bolo s nástupom na materskú dovolenku, ak by som otehotnela, keďže s manželom plánujeme založiť rodinu. Výška materského, ktoré budem dostávať sa mi bude počítať podľa príjmu, ktorý mi udá agentúra v zmluve, alebo na ňu nebudem mať nárok vôbec, keďže budem prakticky pracovať na dohodu (alebo dobu určitú - nie som si tým teraz na 100% istá, ako to majú špecifikované), alebo sa mi bude počítať podľa mzdy u terajšieho zamestnávateľa? A ako je to v prípade ak to má firma dohodnuté tak, že zamestnáva ludí cez DVE agentúry naraz? Jedna zmluva je s českou, druhá so slovenskou pracovnou agentúrou. Nemáte s tým niekto skúsenosti? Veľmi pekne ďakujem za rady a typy ;-)
veronikasad
16.02.15,18:27
Pre vznik nároku na materské je potrebných 270 kal.dní nem.poistenia v posledných dvoch rokoch a aktívne nem.poistenie, alebo nástup na materskú z ochrannej doby posledného zamestnávatela, ktorá v tomto prípade je 8-mesačná.

Rozhodné obdobie pre výpočet materského závisí od termínu pôrodu, resp. nástupu na materskú a doby trvania posledného prac.pomeru.

Budeš pracovať na dohodu alebo pracovnú zmluvu na dobu určitú ?
Monika Ščasná
16.02.15,21:00
veronikasad to práve neviem, že či to je doba určitá alebo dohoda :/ to si musím ešte zistiť. A tak ak teraz pracujem na dobu neurčitú už od 1.9.2012 (čo je zachvíľu dva a pol roka) a dala by som výpoveď a od 1.4. šla pracovať do tej druhej práce, mala by som akože nárok na materskú ešte z tohoto zamestnania, v ktorom som teraz, len by som to "musela stihnúť" do tých 8mich mesiacov?? Lebo mám z toho taký guláš, že až a to je jediná vec, ktorá ma brzdí pri odchode z terajšej práce.
veronikasad
16.02.15,21:04
veronikasad to práve neviem, že či to je doba určitá alebo dohoda :/ to si musím ešte zistiť. A tak ak teraz pracujem na dobu neurčitú už od 1.9.2012 (čo je zachvíľu dva a pol roka) a dala by som výpoveď a od 1.4. šla pracovať do tej druhej práce, mala by som akože nárok na materskú ešte z tohoto zamestnania, v ktorom som teraz, len by som to "musela stihnúť" do tých 8mich mesiacov?? Lebo mám z toho taký guláš, že až a to je jediná vec, ktorá ma brzdí pri odchode z terajšej práce.
Ochranná lehota zaniká vznikom nového poistenia. Záleží od doby trvania nového prac.pomeru a termínu pôrodu, za určitých okolností by ti mohol vzniknúť nárok na materské z príjmu zo súčasného zamestnania.
Monika Ščasná
16.02.15,21:10
Aha. Ale každopádne, ak v novej práci budem mať väčší plat, bolo by najideálnejšie nastupovať na MD po odpacovaných 270 kal. dňoch v tej novej práci nie? Bože...tieto zákony ma raz zabijú :D
veronikasad
16.02.15,21:24
Aha. Ale každopádne, ak v novej práci budem mať väčší plat, bolo by najideálnejšie nastupovať na MD po odpacovaných 270 kal. dňoch v tej novej práci nie? Bože...tieto zákony ma raz zabijú :D
270 dní sa sleduje v posledných dvoch rokoch. V novej práci stačí - bez PN-ky 90 kal.dní. Ak prac.pomer trvá dlhšie, sleduje sa príjem za obdobie až do nástupu na materskú dovolenku
Monika Ščasná
19.02.15,15:43
Aha...dobre :) ďakujem :-) Inak zistila som, že by sa jednalo o prácu na dobu určitú (na jeden rok), no vraj nevzniká nárok na PNku, dovolenku a stravný lístok, lebo aj keď ide o 12 hodinové smeny, ide to cez dve zmluvy, či čo...česká a slovenská. nebude to problém pri nástupe na MD? Viem, že som asi už s tým otravná, ale keď ja som v tom tak stratená, ako ryba na ryžovom poli :D