pates
17.02.15,02:36
Hladam bud investora, alebo spolocnika do mojich vynalezou.
Prvy vynalez je v oblasty zvukovej techniky,ide o 16- kanalovy zvukovy system ktory je uplne iny ako 5,1 a7,1. Moj system pracuje s realitou.funguje vo VF technologii. Mono uz v mojom systeme neexistuje, iba mnohonasobne stereo. Dalsie vynalezy su v oblasty energetiky. A mam este mnoho dalsich prevratnich technologii
pavol54
17.02.15,03:54
číslo vynálezu? názov vynálezu? ochrana vynálezu to všetko musíš mať až potom treba riešiť investorov
Chobot
17.02.15,06:53
A máš aj nejaký prototyp, či ukážku alebo prezentáciu? Tak oslov firmy v danej oblasti a urob im prezentáciu. Firma na spracovanie mlieka ti asi tvoj projekt nezasponzoruje.
pavol54
17.02.15,08:08
prečo nie však firma s kávou už predáva aj tričká či mobily, "KDE SÚ PRACHY, TAM JE CESTA" Len aby chlapec nebol sklamaný najrýchlejšie sa kradnú vynálezy
Chobot
17.02.15,08:17
Že by bol vylepšil "Pláničkovu metódu"?
pates
18.02.15,12:28
Nechcem kontaktovať priamo ľudí v danej oblasti,preto lebo by chceli vedieť konkretnu celu schému ktorú im ja neposkytnem. Veci ktoré tvorím zmenia našu budúcnosť. Napríklad aké užastné by bolo mať vlastnú prenosnú elektrareň mat v domacnostťiach, v autach a podobne. Našiel som cestu ako presadiť toto všetko do sveta. Stojím na smiešnej investicii. Potrebujem súromneho investora na patenty a veci okolo toho. Banky mi nepomôžu. ktokoľvek by vedel možnosť ktorá ma postaví na nohy,nech ma kontaktuje na emailovej adrese pates180@gmail .com odmením sa každému kto pomôže. Výrobky mam vytvorene fungujú, ale je za potreby dotiahnuť niektoré veci ako dizajn, kvalitnejší materiál atd. V mojej dielny sa tvori z ničoho niečo.