ALDA
11.05.06,10:35
Poraďáci navrhujem zákaz pridávania nových tém na RZZP!!!! Trošku si dajme námahy a skúsme v tejto famóznej stránke aj trošku posulfovať.
katkaj
11.05.06,08:42
Poraďáci navrhujem zákaz pridávania nových tém na RZZP!!!! Trošku si dajme námahy a skúsme v tejto famóznej stránke aj trošku posulfovať.

Súhlasím :) Ale ako to dosiahneme to netuším :(
endrju
11.05.06,08:55
Zriadime "zberný kôš" na témy s nadpismi "Opäť RZZP", "Súrne - RZZP", "RZZP" ... ?
Do tohoto koša sa každý deň zhrnú všetky nové témy, ktoré len opakujú už riešené problémy ohľadom RZZP. "Nezjedia" moderátorov ostatní, keď to moderátori takto budú robiť?
:)
Barbara
11.05.06,09:08
Zriadime "zberný kôš" na témy s nadpismi "Opäť RZZP", "Súrne - RZZP", "RZZP" ... ?
Do tohoto koša sa každý deň zhrnú všetky nové témy, ktoré len opakujú už riešené problémy ohľadom RZZP. "Nezjedia" moderátorov ostatní, keď to moderátori takto budú robiť?
:)


ja by som navrhla toto: do už existujúcich tém napr. " zdravotné poistenie......."alebo " ročné zúčtovanie..... atd aby sa tam nemohla zadať nová téma, zamknúť to na zadavanie novej témy a tým pádom by boli nútení aby si v tých témach hľadali.
takže ja sim myslím, že to je asi pre Richarda, aby v tých témach vymazal možnosť " Nová téma
alebo by to vedel urobiť aj niekto z Vás??
podľa mňa by to pomohlo

Čaute
tuším sa to nedá, lebo " nová téma" je nad témami, teraz som nato kukala,ale určite je nejaký spôsob nonie???
alebo že by ten zberný kôš???:rolleyes:
Melnick
11.05.06,09:30
[quote=Barbara] Richard by mohol zablokovať :confused:všetky nové
témy, v ktorých sa vyskytujú slová: RZP v akejkoľvek podobe.:)

Čiže tak ako hovorí aj Barbara.
endrju
11.05.06,09:49
ja by som navrhla toto: do už existujúcich tém napr. " zdravotné poistenie......."alebo " ročné zúčtovanie..... atd aby sa tam nemohla zadať nová téma, zamknúť to na zadavanie novej témy a tým pádom by boli nútení aby si v tých témach hľadali.
Nebolo by to práve šťastné riešenie. Určite sa vyskytnú otázky, ktoré si zaslúžia existenciu, v samostatnej téme.
Uzamykanie témy je v právomoci moderátorov. Ak ste si nevšimli, moderátori uzamykanie využívajú.
Založil som tému
http://www.porada.sk/t26026-roene-zuetovanie-preddavkov-na-zp-za-rok-2005--najeastejie-otazky.html
do ktorej budú môcť prispievať všetci so svojimi problémami. Táto téma je pripnutá (má označenie "Dôležité") a nestratí sa z dohľadu dovtedy pokiaľ bude mať toto označenie.
Založím ešte dnes novú tému, ktorá bude práve tým "zberným košom". Do nej budeme presúvať príspevky o problematike RZZP s nič nehovoriacimi nadpismi obsahujúce už notoricky známe otázky. "Zberný kôš" bude takým pele-mele o problematike RZZP. Avšak bez snahy o nejaké prehľadné usporiadanie otázok. Dúfam, že toto rozdelenie na najčastejšie otázky (pripnutá téma) a "zberný kôš" trochu pomôže všetkým, ktorí sú postihnutí ročným zúčtovaním preddavkov na ZP za rok 2005.
:)
Barbara
11.05.06,09:54
[QUOTE=Melnick][quote=Barbara] Richard by mohol zablokovať :confused:všetky nové
témy, v ktorých sa vyskytujú slová: RZP v akejkoľvek podobe.:)

no fakt, to je ono:D :)
lenkak
11.05.06,16:50
Som zvedavá dokedy sa budú sypať otázky tzpu RZP, to ešte mesiac???
Marína
11.05.06,19:15
Bodaj by si mala pravdu Lenka, že len toľko. Ešte 51 dní. A možno až do septembra.
abel
11.05.06,19:48
Poraďáci navrhujem zákaz pridávania nových tém na RZZP!!!! Trošku si dajme námahy a skúsme v tejto famóznej stránke aj trošku posulfovať.
ALDA, keď si písala posulfovať, mala si na mysli kyselinu sírovú? Tá by sa sem teraz hodila najviac :D
Lucy
11.05.06,20:55
ALDA a kde si nechala SÚRNE a otáznik v názve? :D:D
ALDA
11.05.06,20:58
ALDA, keď si písala posulfovať, mala si na mysli kyselinu sírovú? Tá by sa sem teraz hodila najviac :D

To určite nie:D..ale predstavujem si krásne, modré a velikánske morské vlny..;)