Emik27
17.02.15,10:59
Dobrý deň, veľmi pekne Vás prosím o radu.. Zamestnankyňa pracuje 5 hodín denne, t. j. 25 hodín týždenne.. Mám podozrenie, že mi program vypočítal zle dovolenkový priemer.. Ten mi totiž vypočítal dovolenkový priemer 2,10 EUR/hod. Dovolenkový priemer nemôže byť nižší ako minimálna mzda.. Preto Vás prosím o radu, akú minimálnu mzdu musí mať táto zamestnankyňa??? 2,184 EUR/hod. alebo sa jej minimálna mzda "kráti" vzhľadom na kratší pracovný čas?
Vopred veľmi pekne ďakujem!!!
ivka70
17.02.15,10:02
A zamestnankyna ma aku minimalnu mzdu? Mesacnu ci hodinovu?
Emik27
17.02.15,10:04
Hodinovú, v roku 2014 mala mzdu 2,10 EUR/hodina.
ivka70
17.02.15,10:21
Minimalna hodinocva mzda musi byt zachovana aj pri kratsom uvazku, kedze sa minimalna mzda zvysovala od 1.1.2015 a priemerny zarobok je vypocitany z posl.stvrtroka roku 2014, musis vypocitanu priemernu mzdu upravit.

http://www.porada.sk/t56527-zakonnik-prace-od-01-01-2015-a.html#134
§ 134
Priemerný zárobok na pracovnoprávne účely
...
(5) Ak je priemerný zárobok zamestnanca nižší ako minimálna mzda, na ktorú by zamestnancovi vznikol nárok v kalendárnom mesiaci, v ktorom vznikla potreba priemerný zárobok použiť, zvýši sa priemerný zárobok na sumu zodpovedajúcu tejto minimálnej mzde. Ak u zamestnávateľa nie je odmeňovanie zamestnancov dohodnuté v kolektívnej zmluve a priemerný zárobok zamestnanca je nižší ako príslušný minimálny mzdový nárok (§ 120 ods. 4), zvýši sa priemerný zárobok na sumu zodpovedajúcu tomuto minimálnemu mzdovému nároku. Ak zamestnávateľ skráti ustanovený týždenný pracovný čas podľa § 85 ods. 5, zamestnávateľ zvýši priemerné zárobky dotknutých zamestnancov nepriamo úmerne skráteniu týždenného pracovného času odo dňa účinnosti tejto zmeny; opačný postup zamestnávateľ uplatní v prípade predĺženia ustanoveného týždenného pracovného času.
....
Emik27
17.02.15,11:36
Ďakujem krásne! Toto si myslím aj ja.. Ale konzultantka môjho mzdového programu tvrdí, že minimálna mzda sa znižuje v pomere zodpovedajúcom dohodnutému kratšiemu pracovnému času.. Ale to platí iba pre mesačne odmeňovaných zamestnancov - § 120 ods. 6, však?
ivka70
17.02.15,11:39
To plati pri mesacnej mzde, preto som sa pytala, ci ma pracovnicka hodinovu alebo mesacnu mzdu.