papove
17.02.15,13:14
na susediacom pozemku prestavujú, keď bolo konanie o stavebnom povolení tak som bol odcestovaný a nevedel som zasiahnúť a preštudovať si veci a dať námietky.. teraz tam vyrástlo kovové schodisko (vchod do nadstavených bytov). Spodok schodiska je 1m od hranice ide do výšky 1.poschodia vrch schodov je dalej asi 6-7m ale keď pôjdu ludia dolu vidia mi do celého dvora a všetkých izieb.. vedel by mi niekto poradiť ako s nimi naložiť, aby ich prerobili alebo zabezpečili alebo sú v práve a nijako s tým nepohnem???
arizona
17.02.15,13:03
to mas otocnene vsetky izby oknom ku susedom? Ak tu prestavbu robili cez stav.povolenie,tak potrebovali tvoj podpis a suhlas. Boli za tebou s navrhom?
jezo421
18.02.15,04:34
Furt dokola sa tu spominaju podpisy, co je pekna blbost. Susedia dostanu zo stavebneho uradu oznamenie o zacati stavebneho konania a tym to konci. Je na nich, ci vyuziju lehotu na namietky.
arizona
18.02.15,08:55
Neviem,ako to chodi u vas. Nasi susedia idu teraz prerabat strechu a museli nas,aj susedov z druhej strany navstivit s projektom a ziadostou o suhlas. Nasledne nam postou,doporucene do vlastnych ruk prislo vyrozumenie o zacati stav.konania. Stavebnikom sa trochu predlzil cas,nemohli sa pohnut dalej,lebo susedia z opacnej strany boli odcestovani,museli na nich cakat. Lebo bez ich podpisu im to stav.urad nechcel prijat.
bjuty smis
18.02.15,09:33
nemuseli...to bola ich dobrá vôla....
papove
19.02.15,14:45
práveže dopis prišiel, ale na adresu rodičov, lebo tam bol vtedy trvalý pobyt lenže ho našli až po skončení toho terminu kedy bolo sedenie a ja som bol v zahraničí takže som nič nevedel....
mahony1
19.02.15,22:27
Presne tak - ked si daju papiere podpisat susedmi, nemusia cakat na oficialne poslanie listu s vyzvou od mest. uradu ani cakat na vyprsanie lehoty, do ktorej sa maju susedia vyjadrit. Setri to ich cas.