Zelenystrom
17.02.15,13:49
Dobrý deň, rad by som sa spýtal súčasných policajtov ako ma vyzerať žiadosť o prijatie do PZ , poprípade či sa mam ohlásiť na personálnom oddelení a dajú mi formulár a takisto životopis (či stačí taký klasický, alebo tam mám spomenúť nejaké konkrétne veci)? Vopred ďakujem
Tweety
17.02.15,12:58
Vilma194
17.02.15,13:44
len co s tym dotaznikom, to som sa nikde nedocitala.
expeeert
18.02.15,06:20
Pokiaľ máš známosti, tak sa spýtaj ich ako treba postupovať, pokiaľ tam nemáš nikoho, tak zbytočná strata času...
arizona
18.02.15,06:34
dmc
18.02.15,07:07
Tak som kontaktoval známu "personalistka u PZ"

Na prijatie do PZ potrebuješ: (Ideálne je kontaktovať priamo personálne oddelenie - podajú ti presné informácie - (ževraj nehryzú) )

Žiadosť o prijatie do PZ - voľne písany text -
Štruktúrovaný životopis - vzorov je na internete kopec
Overená Kopia vysvedčení (diplomov) o dosiahnutom vzdelaní

- po predložení týchto dokladov si personalisti vyžiadajú odpis registra trestov a prebehne na "žiadateľa" interné šetrenie (povesť v mieste bydliska + požívanie alk.nápojov a iných návyk. látok a podobne.

- ak je všetko O.K: zavolajú ťa pohovor kde býva aj riaditeľ Okresného riaditeľstva kam si si dal žiadosť pripadne iné osoby - pokecajú s tebou.

-Ak si ta výberu ideš na psychotesty - ak prejdeš čakajú ta fyzické testy - ak prejdeš - čakajú ťa testy- použivanie slovenského jazyka.
lujza.j
18.02.15,13:28
do kelu takto to bolo:D..keby dnes určite NIE....