gardenia
17.02.15,14:48
erik555
17.02.15,13:52
a mas vobec svoj nazor k tomu?
willma
17.02.15,17:02
a otázka znie ako?
buchač
17.02.15,17:57
Čo je to výrazne ???

Ak sa táto suma dá v %%%% , tak beriem, je to výrazné zvýšenie.
Ak sa táto suma dá v reálnych číslach, tak sa jedná o 80 ( osemdesiat) centov za mesiac.
Za takúto sumu si jeden ani nemôže kávu objednať v kaviarni.

Iné je ale v podstate ten problém, aspoň ja to tak vidím.
Základná ponuka je


Programy balíčka Digital HD sú dostupné iba pre dekódovacie karty Skylink Irdeto/ICE a CS Link Irdeto.
Na starých dekódovacích kartách typu Cryptoworks nie je možné prijímať programy v HD rozlíšení.
MPEG-4 Programy vysielané vo formáte SD / MPEG-4 sú dostupné iba pre majiteľov HD prijímačov.
* Program dostupný iba pre karty používané na území Českej republiky.
http://www.skylink.sk/prehlad-balickov/digital

...a tá hviezdička je zaujímavá.

Lebo ešte minulý rok (???- nespomínam si presne) sa dali tie "hviezdičkové" v pohode sledovať. Takže v konečnom dôsledku nejde o zlepšenie a rozšírenie ponuky, ale skôr naopak.
Tie staré karty sú tiež fasa. Nemáš novú, nesleduješ HD...

Holt, bizňis je bizňis.
erik555
17.02.15,18:23
"hviezdickove" sa daju pozerat aj teraz!
Vymenene karty ma hadam uz kazdy...
HD prijimac, ked uz ma clovek aj HDTV, je samozrejmost.
buchač
17.02.15,18:31
erik never.....;)

V oboch prípadoch sa trošku mýliš.
Konkrétne aj v mojom..;) :D :D :D
Ja mám starú kartu a aj starší televízor...ALE jedná so o chalupu, takže neriešim nejak, ten program je akurát tak dobrý na uspanie po celodennej makačke...:)

Ale vezmi si, že na tých dedinách sú jednotlivci, poväčšinou starší ľudia, ktorí o týchto informáciách nemajú ani páru.
Ani ten televízor HDTV nie je samozrejmosťou.
erik555
17.02.15,18:40
to ano, ale kde je pokrytie DVB-T, tak takym starsim ludom by som ho skor doporucil....maju to bez mesacnych poplatkov. Za 60 Eur si kupia STB od Plustelky a maju tam aj CT1,2 a TV Lux bez mesacnych poplatkov http://plustelka.sk/ponuka-programov/
buchač
17.02.15,19:05
Hm...to je už na zvážení každého jednotlivca...
Mňa sa nejak netýka, lebo tam, kde je chalupa, nemám šancu chytiť Plustelku.
nunenko
17.02.15,19:53
plustelka bez poplatkov, ale dokedy? pokiaľ nebudú mať predaných dostatok kariet a potom servisný poplatok, alebo iný odrb ako výmena karty za €...
expeeert
18.02.15,06:09
Tak dnes nikto nerobí zadarmo, aj Skylink bolo len reklamné nalákanie pre blbých, že všetko bude vždy zadarmo...
erik555
18.02.15,12:21
expeert, do Skylinku prisli luxemburcania...tak si vies predstavit ich zivotnu uroven a tu je potrebne aj platit :D