ivis
17.02.15,17:50
ide hlavne o technickú pomoc a nastavenia pri účtovaní sro v Money S4, sklad spôsob A, teda všetko okolo ....prednastavenia, ako začať so skladom, odpočty zaplat. záloh atď....Zo samotného účtovania nemám strach. Študujem všetky dostupné materiály, na školení som ale nebola takže samouk, je to pre mňa dosť zložité, budem vďačná za akúkoľvek radu.
ivka70
17.02.15,16:55
Otazku staci zadat raz, duplicitna bude vymazana.
Atreides
25.02.15,12:27
Money S4 poznám len z prezentácií ale podľa toho čo som videl k prvotnému nastaveniu je dobré si zavolať konzultanta alebo absolvovať aspoň školenie. Keď sa to už ale raz nastaví, účtovanie vraj už nie je zložité.
thaisk
13.03.15,16:15
Ahoj. Je nutne založiť skúšobnú agendu, vyskúšaj tam všetky úseky: katalóg -> sklad a cenník / firma / doklady (dopyt - objednávky - dodák - FA). V MONEY nie je krok späť, napr. nastavíš nevhodné nadväznosti medzi katalógom a cenníkom, musíš s tým žiť celý život :). Dobrá správa: konzultanti sú ochotní a skúsení. Asi najlepším spôsobom ako získať techn. podporu je registrovať sa na http://clientportal.money.sk/ pomocou Licenčného čísla.