rastostr
18.02.15,09:11
Dobrý deň, potreboval by som pomoc.Chcem začať podnikať s výpočtovou technikou a elektro spotrebičmi, preto by som chcel poradiť veľkoobchody, ktoré poznáte a ktoré spolupracujú zo začínajúcimi eshopmi.

Poznám AbcData a Fastplus, ale potreboval by som ešte ďalšie na porovnanie cien a dostupnosti tovarov.Eshop chcem prevádzkovať spôsobom, ktoré využívajú mnohé eshopy a to:

Objednávka vo veľkosklade bude až po obdržaní objednávky od klienta - tým môžem mať na stránke uvedené že to mám skladom a pritom nepotrebujem veľké financie na naplnenie skutočného skladu.

ďakujem veľmi za rady.
bomo
18.02.15,11:03
PC velkosklady: Agem, eDsystems, SWS Distribution. Zial v dnesnej dobe uz nie je velmi mozne konkurovat eshopom typu Mall.sk ci Alza.sk ani ked nakupujete pc techniku vo velkoskladoch, cena su porovnatelne, a Vasa marza zanedbatelna.

"Objednávka vo veľkosklade bude až po obdržaní objednávky od klienta - tým môžem mať na stránke uvedené že to mám skladom" - Nie, Slovenska obchodna inspekcia to povazuje za zavadzanie zakaznika: ak pisete na stranke, ze je to skladom, tak to musite mat VY skladom. Inak musite uviest "skladom u dodavatela".
rastostr
24.02.15,08:04
Ďakujem veľmi za pomoc.
Ohľadom označenia produktu skladom si nie som až taký istý Vašou odpoveďou, pretože poznám známeho čo takto rozbehol eshop a funguje už 2 roky a darí sa mu myslím nadštandardne a pritom funguje iba ako sprostredkovateľ, prebalí a posiela ďalej.Taktiež on tvrdil, že toto je všeobecne zaužívané v malých, ale aj vo veľkých eshopoch(verejné tajomstvo:-) mal už dokonca jednú kontrolu z obchod.inšpekcie a tá nič nezistila - všetko ok.
firmary
11.02.16,05:29
Alza je urcite draha a neoplati sa u nich nakupovat nic...chyba je v nenazranych velkoskladoch ktore maju nahadzane vysoke ceny...to iste sa deje v super marketoch kde cena je rovnaka az nizsia jako vo vekoskladoch na potraviny....tymto padom mozu velkosklady pozatvarat jak sa stalo v dansku z velkoskaldom MAKRO...proste ziadna marza,supermarkety ich predbehly a tym padom vytlacily z trhu.....viete kolko stoji ta smiesna elektronika od vyrobcu ,,,su to smiesne peniaze...PORADTE VELKOSKLAD ZA FAKT VYHODNE CENY A NIE NENAZRANCOV