kolovratsk
18.02.15,09:47
Ceny majú vynikajúce....len neviem aká je ich dôvera a spoľahlivosť. Napr. porovnanie himalajskej soli: v metre 250 ruzovej stoji vyse 5Eur, tuto: 1,3Eur..taktiez lacna spalda, trstinoy cukor...
Peggynka
18.02.15,09:34
Obávam sa,že pre bežnú domácnosť sa to neoplatí;konkrétne cena trstinového cukru je v malom balení (0,5kg) bežná,pri 5kg balení "ušetríš" 1€,ale zaplatíš cca 5€ za poštovné a balné a ďalšia vec je,že trstinový cukor nemôžeš kupovať veľmi do zásoby,po otvorení okamžite naberá vlhkosť a tvrdne.Aj dodacie lehoty sú dlhé a poštovné vysoké.
lujza.j
18.02.15,12:58
v sk lidl...500g trstinový cukor 0,99.-e...
....kilo himalaje sa dá kúpiť do 2e...
metro má v tebe dôveru a spoľahlivosť a v čom?...že nekúpi to isté... nabalí do svojho loga a predá to isté za viac penez?stále je to sol z pakistanu...
kolovratsk
18.02.15,14:05
tu himalajsku sol za euro kde kupit?
ryzove a spaldove cestoviny kde viete odporucit?
Co sa tyka tej muky tak viac verim takemuto vyrobcovi ako vyrobcovi pre Lidl, kde nemam zarucene ze tam nesypu bordel v ramci setrenia (kedze kvalitna muka nema trvanlivost bez geneticky modifikovanych konzervantov vacsiu ako pol roka...
lujza.j
18.02.15,14:16
...cestoviny kupujem v DM-ke alebo v At-lidl-SPARe-celozrnné.....ryžové nejem ani nekupujem...obyč.ryžu nejem...
himalaju niekde na nete...do 2e....ak nájdem priložím....
Peggynka
18.02.15,15:17
tu himalajsku sol za euro kde kupit?
ryzove a spaldove cestoviny kde viete odporucit?
Co sa tyka tej muky tak viac verim takemuto vyrobcovi ako vyrobcovi pre Lidl, kde nemam zarucene ze tam nesypu bordel v ramci setrenia (kedze kvalitna muka nema trvanlivost bez geneticky modifikovanych konzervantov vacsiu ako pol roka...
Nájdeš,mne gugl vyhodil hneď prvý link na soľ za 2,90€/kg a ani som nehľadala ďalej :D Čo sa týka lidla,si na veľkom omyle;moja matka pečie často a kupujem jej múku tam,lebo je kvalitná :) a je s ňou spokojná,na rozdiel od slov. múk.
kolovratsk
19.02.15,08:54
tu himalajsku sol za euro kde kupit?
ryzove a spaldove cestoviny kde viete odporucit?
Co sa tyka tej muky tak viac verim takemuto vyrobcovi ako vyrobcovi pre Lidl, kde nemam zarucene ze tam nesypu bordel v ramci setrenia (kedze kvalitna muka nema trvanlivost bez geneticky modifikovanych konzervantov vacsiu ako pol roka...
Nájdeš,mne gugl vyhodil hneď prvý link na soľ za 2,90€/kg a ani som nehľadala ďalej :D Čo sa týka lidla,si na veľkom omyle;moja matka pečie často a kupujem jej múku tam,lebo je kvalitná :) a je s ňou spokojná,na rozdiel od slov. múk.
To ze je s nou spokojna nijako nevyvraca fakt ze nie je nasypana chemickymi stabilizatormi.
Stale mi nikto nepovedal kde najdem tu himalajsku sol za 1euro, pani reagujuce v prvom prispevku. Lebo co som nasiel najnizsiu cenu tak v tom mlyn-zrno.sk..nikde nebola lacnejsia. A taktiez ten trstinovy cukor som nikdy v zivote ani v Rakusku nenasiel lacnejsie ako 1,80Eur.....
Takze poprosim o realne linky a taktiez o tu muku co kupujete v lidli, aku ma trvanlivost?
Dakujem
kolovratsk
19.02.15,08:56
Cize zle som to pochopil, najlacnejsia je himalajska v tom mlyn-zrno, 1kg za 1,4eura (okolo)....a taktiez ten trstinovy tam je najlacnejsi....
a mam pocit ze aj muky....
co sa tyka spaldovych cestovin tie som nasiel najlacnejsie v rakusku za 2,5eura....
Peggynka
19.02.15,09:28
Cize zle som to pochopil, najlacnejsia je himalajska v tom mlyn-zrno, 1kg za 1,4eura (okolo)....a taktiez ten trstinovy tam je najlacnejsi....
a mam pocit ze aj muky....
co sa tyka spaldovych cestovin tie som nasiel najlacnejsie v rakusku za 2,5eura....
Asi máme problém s matematikou a pochopením;nikde nikto nepíše,že sa him. soľ dá kúpiť za 1€ :D
Trstinový cukor ponúka mlyn... za 9€/5kg,v akcii v bille(a nielen tam) ho kúpiš za 1,49€/kg,múku som kupovala predvčerom,dátum výroby nie je,ale dátum spotreby 9/2015.
lujza.j
19.02.15,09:59
Prepac,ale urcite ked pojdem do At nakupovat kvoli tebe neprebehnem vsetky markety,aby som ti nahlasila kde je najlacnejsi trstinovy.....moja strava nestoji na jenoduchych cukroch.....sol si kupujem na dov.v HR....
kolovratsk
19.02.15,10:54
Všetka múka s trvanlivosťou viac ako 6 mesiacov obsahuje chemické konzervanty, či už na čisto chemickej báze alebo miešané s inými typmi múk alebo E stablizátory vyrábané prevažne genetickou modifikáciou.
A lujza.j pytam sa na konkretne rady, ak trpite neochotou nikto vam nekaze reagovat. Dakujem za pochopenie.
kolovratsk
19.02.15,10:56
I ked s tym Madarskom to moze byt dobry napad, kedze vyzera, ze tam su mozno kvalitnejsie potraviny ako v Rakusku vzhladom na tvrdu hygienicku kontrolu, uplny zakaz pouzivania geneticky modifikovanych potravin (co je velke mnozstvo Eciek)
lujza.j
19.02.15,11:25
Zjavne si to pochopil....tak si gugli...tam najdes vsetko:D
ja som napisala kontretne nestaci tak cau.....nebudem pisat o muke ked ju nekupujem...ak tam minimum v At....
kopretinka
19.02.15,16:07
ja som našla najlacnejšiu soľ tu
http://www.diawellness.eu/wellnessprodukty-himalajska-sol-1-kg
len či sa oplatí kupovať iba soľ a platiť poštovné?

ten eshop mlyn zrno,to je čosi otrasné.....horšiu firemnú stránku som ešte nevidela....
kolovratsk
19.02.15,18:26
ano niekoho zaujima obal a niekoho vnutro...akurat som pozeral muky kupene v rakusku, len muky oznacene bio (spaldove) maju trvanlivost 5 mesiacov, ostatne maju skoro rok (cize aj tie su miesane s konzervantami). Ked si vsimnete trvanlivost na mukach mlyn zrno je pol roka.....Len tam je tu muku problem kupit kedze nestihaju mlet, vzhladom aj na to ze obrovske mnozstvo muky ide na export...
kopretinka
19.02.15,19:13
ja som dnes kúpila v tescu 3 múky a na každej je trvanlivosť pol roka....
kolovratsk
20.02.15,06:55
no len otazne je odkedy tam stoja:)
kopretinka
20.02.15,08:11
.......špaldová má MINIMÁLNU trvanlivosť do 14.8.2015 pšeničná do 3.7.2015 a ražná do 6.2.2016.
múky kupujem tieto
http://www.goldplus.sk/web/index.php/produkty/muky-a-chlebove-zmesi
ale špaldová nebola,tak som vzala túto
http://www.kkv-union.sk/produkty/page/2/
pšeničnú brávam z Pohronského Ruskova
kolovratsk
20.02.15,09:44
Pytal som sa v inej teme ale nik nereagoval, neviete kde sa daju kupit zrna ked si to chcem sam mliet?