Zuzana2
11.05.06,13:03
Chcem sa spýtať - neboli ste v poslednom čase niekto pri Balatone, prípadne v Maďarsku?
Kedysi - ešte "za mlada" sme sa chodili kúpať na termálne kúpaliská do Budapešti. Bolo tam super - čistulinké.
Neviem, ako je to tam s cenami a pod.
Ak má niekto takéto skúsenosti - prosím podeľte sa.
Vďaka.
Prajem všetkým krásny deň.
(Oddýchnime si od RZP)
Tweety
11.05.06,11:16
Chcem sa spýtať - neboli ste v poslednom čase niekto pri Balatone, prípadne v Maďarsku?
Kedysi - ešte "za mlada" sme sa chodili kúpať na termálne kúpaliská do Budapešti. Bolo tam super - čistulinké.
Neviem, ako je to tam s cenami a pod.
Ak má niekto takéto skúsenosti - prosím podeľte sa.
Vďaka.
Prajem všetkým krásny deň.
(Oddýchnime si od RZP) My chodíme do Tisaujvárosu,predtým Leninváros. Super, kúpanie, aj termálna voda. Krásna čistota, dobrá strava.
Zuzana2
11.05.06,12:23
Majka, nemohla by si napísať aké sú tam ceny (aspoň orientačne) a aká je to vzdialenosť napr. z BA.
Ďakujem
Tweety
11.05.06,12:25
Majka, nemohla by si napísať aké sú tam ceny (aspoň orientačne) a aká je to vzdialenosť napr. z BA.
Ďakujem Ceny zistím doma, napíšem zajtra, z Ba neviem, ale z KE je to neďaleko.
Alexandra Molnárová
12.05.06,05:56
My sme boli pred tromi rokmi v meste Hajduszoboszló čo je asi 20 km od Debrecenu. Bolo tam pekne, čisto, perfektne vybavené kúpalisko, Bolo tam ale strašne veľa ľudí, pravdepodobne z toho dôvodu sme mali po návrate domov celá rodina týždeň žalúdočné problémy (bili sme sa kto pôjde prvý na WC). Keď sme si všetko prerátali ani by som nepovedala, že nás to vyšlo lacnejšie ako ísť k moru.
Každý má iné skúsenosti, ale ja som si vtedy povedala, že radšej nepôjdem
každý rok na dovolenku, ale kúpalisko už nechcem ani vidieť.
kosak
14.05.06,10:00
Ja som bol na Balatone asi 20x a naposledy pred dvoma rokmi /Balatongyorok,Keszthely/. Co konkretne potrebujes vediet?
alaya1
03.08.11,14:02
My chodíme do Tisaujvárosu,predtým Leninváros. Super, kúpanie, aj termálna voda. Krásna čistota, dobrá strava.
Vytahujem staru temu, bol niekto teraz na tomto termalnom kupalisku v campingu, kde su tie apartmanove domy?
Retuska
03.08.11,19:12
Ja som bola pred tyzdnom v Nyiregyhazi....bolo eprfektne,vstupne nebolo drahe ani ludi nebolo az tak vela a ked bolo na tom obrovskom priestranstve sa to stratilo,tobogany termalna voda,virivka krasne proste:))vonku prsalo a ja vonku v termalnej vode s masaznymi tryskami sa kupem:D:D....takze fakt super,iba WC kus spinave a jedlo...tak ...horske prirazky:D