jan@
19.02.15,10:55
dobry den ...Hladam spolocnika pre otvorenie a prevadzkovanie fitnes centra .
Lokalita je Zahorie ...V meste s poctom obyvatelov 6000 a je tam len mala posilovna v ktorej sa tlaci vela ludi a patri mestu ktore posilovnu nechce podporovat.
Preto uvazujem ze fitnes centrum v takejto lokalite by nemalo konkurenciu...
Je tu vela mladych ludi,ktory cvicia vonku streetworkout ale poriadne fitko tu chyba a uz bolo vela debat ze keby tu bolo nejake fitko velka vec...
Kapital mam ciastocny preto hladam SPOLOCNIKA,s ktorym. by sme isli spolocne do toho...Plany ,aj pociatocne vydaje by mali byt okolo 70 000 eur.
lujza.j
19.02.15,10:20
jan@
20.02.15,13:34
hm. perfektne stroje co sa tyka vzhladu ale zalezi aj na tom aku udrzbu treba na ne
A hlavne cena pociatocne naklady na taketo stroje budu dost vysoke...
ja mam zisteneho dodavatela (majestr Europy v Kulturistike)ktory funguje uz 22 rokov
a dodaval aj do ameriky stroje, ktore maju nulovu udrzbu a hlavne top cenu na rozdiel od tychto predpokladam...bol som si ich aj osobne obzriet bolo mi ukazane vsetko od lozisiek az po rucky na jednoruckach...
Ale dakujem...
lujza.j
20.02.15,15:18
ideš otvárať fitko a nepoznáš technogym....hmmm:eek:...dúfam,že franka činky poznáš....
žiadny stroj nemá nulovú údržbu..
..to,že mal dodať stroje do ameriky to je čo záruka čoho?!...že by jurovi pipasíkovi:D
jan@
20.02.15,21:04
nerozumiem tejto konverzacii...
ty tu robis nejaku reklamu na technogym?
mam pocit ze odbacas od temy .ktora bola zadana na pociatku...
a ,, nulovu udrzbu" to bolo povedane ako metafora, skoda ze si to nepochopila :-D
urcite mas stroje od technogymu vyskusane a mas ich doma aspon desat ,ked ich tak prezentujes...
nikto netvrdi ze su zle ale s tymto zariadenim co ty navrhujes by pociatocne naklady neboli 70 000 eur ale 150 000-,,priklad" ak by si to znovu nepochopila..
precitaj si o co v tejto teme vlastne ide a potom sa zapajaj!
nehladam dilera na stroje ale SPOLOCNIKA!
ak nevies uzitocnejsiu radu vyprodukovat asi by si sa nemala zapajat!