Chrusťa
19.02.15,13:08
Mám na vás prosbu, kt. s tým máte skúsenosti. Zamestnanec nám dovrši 50 rokov a ako firma by sme mu chceli poskytnúť peňažnú odmenu vo výplate. zaujímajú ma aké sú možnosti jej poskytnutia a samozrejme, či z takej odmeny sa platia aj odvody a či vstupuje do VZ zamestnanca. A druhá otázočka, či možno prípadne takú odmenu poskytnúť mu zo sociálneho fondu a či potom aj z takej odmeny zo Soc.fondu sa mu strhávajú odmeny . Absolútne nemám s tým skúsenosť ako sa to aplikuje v praxi tak ďakujem za akékoľvek rady
Jan Hrach
20.02.15,16:00
Tuším aj odmena aj príspevky zo sociálneho fondu podliehajú VZ pre poistné.
Chrusťa
21.02.15,10:11
aj mne sa vidí, že to bolo upravené už ministrovaním za Mihála a ten dal zdaniť a "z odvodniť" každý príjem či už peňažný al. nepeňažný pre zamestnanca, len neviem narýchlo to nájsť v akom paragrafe a či náhodou nie je nejaká výnimka, ako by si mohol zamestnanec prilepšiť odmenou či prísp. zo soc. fondu a pritom to nezdaniť a nestrhnúť mu z toho aj odvody. preto som chcela počuť názory ľudí od fachu čo s tým robia
Jan Hrach
21.02.15,10:19
Príjmy z prostriedkov sociálneho fondu sú príjmom zo závislej činnosti podľa §5ods.1, písm.f zákona o dani z príjmov
Chrusťa
21.02.15,10:32
ďakujem ti idem si to poriadne pozrieť celý paragraf