klerak
19.02.15,19:49
Idem preberat doklady po predchazajuce uctovnicke, na co si dat pozor? Co bysme si mali pohlidat, aby nam nezabudla dat? Predpokládám, ze bude robit problemy a naschvaly
. Lebo doklady nam ide predat az na zaklade sudnej vyzvy..
Janiela
19.02.15,19:58
Najprv by som sa presvedčila, či má všetko uhradené -myslím, či je nie je dotyčný niečo dlžný. Neviem si predstaviť, prečo ináč by žiadala súdnu výzvu.Preberiete na základe protokolu.
nika.sum
19.02.15,20:06
ja len tak mimo, mam znameho, ktoremu uctovnicka odmieta dat vsetky vystupy, neskutocny bordel mu v ucte nechala a uhradene ma vsetky faktury a v krasnych vyskach...
Janiela
19.02.15,20:10
i to sa stáva, môže naťahovať čas a potom žeby dovtedy "rýchlo dorobila"?? Dnes je všetko možné, chyba môže byť na strane účtovníčky, ale aj podnikateľa, ťažko súdiť, keď nevieme podrobnosti
nika.sum
19.02.15,20:15
toto je zial o inom, ja robim rekonstrukciu roku 2014 a ona odmieta dodat zavierku 2013, ziadala som aspon HKAE, aby som vedela nahodit pociatocne stavy a odmieta komunikovat....neviem, este som sa s tym nestretla a naozaj neviem co s tym urobit. A faktury mala naozaj uhradene, zvlastny pripad....nie na takuto komunikaciu
Janiela
19.02.15,20:23
toto by možno čiastočne pomohlo, ináč neviem
http://www.registeruz.sk/cruz-public/domain/accountingentity/simplesearch
nika.sum
19.02.15,20:37
dakujem, k samotnym vykazom - zavierke sme a dostali, len to je naozaj ciastocne, presne z toho nevycitam zostatky na uctoch.....uz len pri nahadzovani faktur prijatych mam problem, narazila som hned v januari na tie co sa tykali roku 2013, ci ich dala na 326 neviem a proste velaaa nezrovnalosti....uvidime, musime dat odklad a nejako to vyriesit, ale nieco sa snad podari pomocou odovzdanej zavierky...
klerak
19.02.15,22:52
prestali komunikovať.. a odmietli vydať doklady.. preto sa to riešilo súdnou cestou..

No ja vobec neviem, či urobili ÚZ za r. 13, lebo v RUZ ani v ORSR nie... a napr. kedď uvede v protokole, že predává ÚZ.. tak predá iba výkazy a vybavené.. ale já si pod ÚZ predstavujem aj iné podklady.. ako hlavnú knihu, inventarizáiu a iné..
Nevieme, či podavali DPH, aj keď bolo 0..
nika.sum
20.02.15,09:53
no toto budem riesit aj ja, tiez sa nedostanem k ostatnym podkladom UZ, iba to co bolo odovzdane na DU....