Honeybunny81
20.02.15,22:23
Podávala som dodatočný KV za 10/2014 v januári 2015, ten bol v poriadku. Vo februári sa našla ešte jedna faktúra, ktorá tam nebola, tak sme opať podali dodatočné KV, detto to isté, len s doplnenou faktúrou-nový záznam. Volala mi pani z DU, že tam je 6 chýb so znakom 4001 v B2 !!! Už som to kontrolovala 30 krát, chyba tam nie je, žiadna medzera,pomlčka, lomítko, nič, ba dokonca som ten posledný DKV duplikovala ako identický z finančnej správy, len som ho doplnila o tú novú faktúru do A1, tých 6 údajov v B2 som sa ani nedotkla... Bolo mi doporučené sa obrátiť na technickú podporu cez etiket, čo som aj urobila, akurát že im to trva už 3 dni, a ja mám na opravu len 5... Stalo sa vám niečo podobné?
avalik
20.02.15,21:56
"V dodatočnom kontrolnom výkaze uvádza len opravené a doplnené údaje podľa postupu uvedeného v Poučení na vyplnenie kontrolného výkazu k DPH."

Prečo si ho duplikovala? Veď ďalší dodatočný znova dávaš ako predchádzajúci - len to, čo sa mení (oproti riadnemu upravenému o dodatočný).
Čiže ak ti teraz chýbala len jedna FA, tak tento druhý dodatocný obsahuje len tú jednu doplnenú FA.
Honeybunny81
20.02.15,22:21
Do prcic.... Dakujem!
Honeybunny81
20.02.15,22:48
Ja som si totiz myslela ze ten prvy ma tiez chybu 4001 a houby tam nebola, a preto som robila kopiu ze som si myslela ze je automaticky nespracovatelny z dovodu chyby 4001... Ja som totalne mimo a to este neni marec... V kazdom pripade este raz dakujem za navedenie na spravnu kolaj.