Bendič
22.02.15,20:03
Dobrý, mam problém, obchodoval som z účtom na jeden počítačovej hre, predával som ho, a kontaktovali sme sa cez skype, chlapik mi poslal screenshooty ako prevadza peniaze na ucet, ale mne peniaze stale neprisli a chlapik sa mi neozýva a neodpoveda, jedine co viem je jeho meno a skype meno...( ucet na hre som mu previedol)...s domienkou ze tie peniaze pridu... da sa to nejako riesit??
Chobot
22.02.15,20:16
Zo zadania som pochopil, že dotyčný je v ČR a prevádzal ti platbu na tvoj účet vo VUB. Ten príkaz je celý zlý, pretože sa to javí ako domáca platba, pričom to mala byť SEPA platba. Ten tvoj účet mal byť zadaný v IBAN formáte, nie v takom, ako je na tých screenshotoch.

No, sú 2 možnosti:

1. Buď sú to podvodné a zmanipulované screenshoty a žiadne peniaze nedostaneš.

2. Dotyčný nemá absolútne páru, ako sa posiela zahraničná platba a poslal peniaze s nesprávnymi inštrukciami. Potom by sa mu mala platba vrátiť ako nezrealizované.

Skôr si myslím, že ide o prípad č. 1, lebo síce nepoznám IB RAiffesien banky, ale tak zadanú platbu by malo označiť ako chybnú a nemalo by to vôbec prijať na spracovanie. Z ČR nemôže poslať na účet 0200 ako domácu platbu.

Ty si mu asi dal svoj účet v národnom formáte XXXXXXXXXX/0200, že? Na to, aby on mohol zrealizovať platbu, potrebuje od teba IBAN formát, konkrétne tvoj účet mal byť:

SK6602000000003211742382

Ak sa neozýva, tak na 99% sa rozlúč s tým, že niečo dostaneš. Ak tie screenshoty sú podvrhy, tak aj meno bude vymyslené. Môžeš to síce nahlásiť na políciu, ale asi to ani nepríjmu, keďže páchateľ je z ČR a ide o sumu, ktorá nie je trestným činom.

Riešenie? Jedine, že by si znovu zmenil heslo na svojom účte v tej hre cez zabudnuté heslo (pošlú ti ho asi na tvoj mail) alebo pomocou kontrolných otázok, ak si ich zadával.
balgida
23.02.15,05:34
ešte mu mohol k tomu svojmu účtu napríklad zoskenovať GRID kartu