Nepletko
23.02.15,08:31
Je možné platne dohodnúť pracovný pomer na dobu určitú počas zastupovania MD a RD za dve zamestnankyne, ktoré pracujú na jednej pracovnej pozícii? Zamestnakyňa odišla na MD, namiesto nej sa prijala nová s PZ na dobu neurčitú, ktorá tiež ochdádza na MD a pôvodná sa zatiaľ nevracia naspäť. Na zastupovanie bude prijatá tretia, ale iba do návratu niektorej z prvých dvoch späť.
ivka70
23.02.15,08:13
Tretia bude zastupovat druhu.
Teda jej zluva na zastupovanie bude zastupvanie druhej pracovnicky.
Navratom druhej, konci PP tretej, navratom prvej konci PP druhej a aj tretej.
Nepletko
23.02.15,08:29
Zabudol som napísať, že tá druhá nemá PZ na zastupovanie, ale na konkrétnu pracovnú pozíciu..toto teraz neriešim, riešim tú tretiu :-(
ivka70
23.02.15,08:37
Tak to je smola, to sa musite rozhodnut, ktoru z pracovnicok ma zastupovat .... ak je predpoklad, ze ta prva pride z RD skor, tak tu prvu. Ale obe neporiesite jednou zmluvou na zastupovanie - to nejde, ked druha nezastupuje prvu.
Smola bude, ak druha pride po pol roku z MD a prva pojde na dalsie matersku a rodicovsku na dalsie 3 roky.
Tweety
23.02.15,08:39
PP na dobu určitú, skončenie RD.
Nepletko
23.02.15,08:58
Zabudol som napísať, že tá druhá nemá PZ na zastupovanie, ale na konkrétnu pracovnú pozíciu... takze je to mozne iba na zastupovanie tej druhej ako radi ivka70?
Tweety
23.02.15,09:04
Tá druhá mala byť na určito, zastupovanie prvej. Kedže to tak nebolo, tak tá tretia teraz zastúpi buď prvú alebo druhú. To musíte rozhodnúť vy.