anka396
23.02.15,21:35
Dobrý deň, už niekoľko mesiacov zháňam ľudí, ktorí by mi vyplnili do konca dotazník na diplomovku. Keďže dotazník je pomerne dlhý (čo som si nevybrala:( ) veľmi sa mi nedarí.
Touto cestou by som Vás chcela poprosiť o jeho vyplnenie, nesmierne mi tým pomôžete .
Pozorne si prosím prečítajte všetky otázky a snažte sa na ne pravdivo odpovedať. Vyplnením dotazníka zároveň vyjadríte súhlas s účasťou vo výskume a s použitím výskumných dát. Všetky výsledky sú anonymné a budú využité len pre účely výskumu k mojej diplomovej práci.

Vyplnenie Vám bude trvať asi 15 minút.

Za účasť vo výskume Vám vopred veľmi pekne ďakujem.

http://goo.gl/forms/4Fph9OJdFT
arizona
23.02.15,20:47
Obehni osobne urady prace,tam ti nezamestnani budu mat cas vyplnovat dotaznik,pokym pridu na radu .-)
Za tie dlhe mesiace zhanania ludi cez pocitac, si uz mohla mat aj diplomovku napisanu...
anka396
24.02.15,06:34
Diplomovku už píšem, už len tie výsledky tam zapracovať a zhodnotiť hypotézy...ale s tými úradmi máš pravdu, uvažujem nad tým no asi som potrebovala nejaké nakopnutie :D Ďakujem :)
arizona
24.02.15,06:58
Pozrela som tvoj dotaznik,ale nechapem,preco si ho nazvala dotaznik pre nezastnanych,ked otazky su uplne z inej oblasti.Je to dost mylne
anka396
24.02.15,16:21
Moja diplomovka sa týka nezamestnaných a skúmam voľný čas, ktorí majú a ako ho využívajú a podobne. Takže výskumný súbor tvorí 50% zamestnaných (to už mám) a 50% nezamestnaných
veronikasad
24.02.15,16:32
Máloktorý nezamestnaný má náladu na vyplňanie otázok, ktoré si položila v druhej časti dotazníka.
arizona
27.02.15,10:22
Ty si zasla az tak daleko? Ja som to vzdala uz na druhej strane :-D